Play Systems


Play Systems definiują place zabaw, nadają im charakter i indywidualny wygląd przez ich centralny punkt. Zróżnicowane w designie, ekscytujące dla przeznaczonych grup wiekowych, pomysły i koncepty odzwierciedlają środowisko, które będzie odpowiednie dla maluchów aż po nastolatków. Od nieskomplikowanych Simple Play do zakręconych Elements, od Zamków i Statków do Smart Playground, których inspiracją są baśnie Hansa Christiana Andersena, aż po futurystyczne BLOQX i Galaxy, wszystkie linie są podstawą dobrej zabawy. Jeżeli myślisz, że to za mało to zobacz naszą nową ekscytującą linię GIGANCI.

Kliknij i zobacz nasze Play Systems, które przyciągną uwage i serca najmłodszych. 


Szeroka gama klasyków placów zabaw

Play Systems od KOMPAN opierają się na bardzo szerokim spektrum, które nie może być opisane nawet tutaj. Dlatego, że każdy z systemów jest całkowicie elastyczny i otwarty na zmiany oraz adaptacji do Twoich wymagań. Niektóre z nich jak GIGANCI, Zamki czy Statki mogą połączyć się z Twoją opowieścią i stworzyć baśń taką jaką chcesz. Produkty KOMPAN nie przestają się rozwijać w momencie, gdy trafiają do katalogu, nieustannie rozwijają się, aby spełnić Twoje wymagania. 

Czy są jakieś limity w kwestii rozmiaru i wysokości? 

Odpowiedzią na pytanie co jest wartością graniczną, jeżeli chodzi o wysokość, KOMPAN zawsze odpowie – bezpieczeństwo. Nasza nowa linia GIGANCI to ekscytacja płynąca ze wspinaczki na wysokość trzeciego piętra budynku, ale nawet na wysokości dziewięciu metrów dzieci są chronione przez przezroczyste panele i platformy, więc każdy upadek to krótki upadek. Zjeżdżalnie, które zaczynają się niesamowicie wysoko są podróżą w dół przez zakręcone tunele.

Dlaczego kolory są takie ważne? 

Kolory to cichy język. Mówią do nas pokazując nam zagrożenia i przyjemności. Dziecko nie rozpoznaje kolorów do mniej więcej ósmego miesiąca życia, od tego momentu kolory odgrywają ważną rolę w ich rozwoju. Dziecięcy wzrok przyciągany jest przez podstawowe jasne kolory. Założyciel KOMPAN artysta Tom Lindhardt wykorzystywał bardzo często żółty, niebieski, czerwony we wczesnych latach pracy, odrzucając zielony ze względu na otaczającą place zabaw trawę. 

Jak ważną częścią rozwoju jest zabawa? 

Ze wszystkich pytań związanych z temat wartości i atrybutów płynących z placów zabaw nie ma bardziej związanego z dziecięcym rozwojem. Jako wiodący producent placów zabaw posiadamy jednostkę (Instytut Zabawy KOMPAN), która bada doświadczenia w trakcie zabawy związane z rozwojem społecznym i fizycznym. Zabawa może zdawać się niewinnym wspomnieniem, ale jest bardzo ważna w rozwoju umiejętności komunikacji oraz umiejętności motorycznych, ucząc dzieci dzielenia się i osiągania zakładanych celów. Każdy plac zabaw, który nie jest w pełni skupiony na tym co dzieci niezależnie od wieku i umiejętności mogą zyskać to stracona szansa na rozwój. 


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.