BLOQX™


Połączenie sztuki i zabawy

BLOQX są zupełnie inne od wszystkich znanych urządzeń na placach zabaw. BLOQX łączą sobą test sprawności fizycznej z geometryczną zagadką i tworzą wymagającą wspinaczkę. Nagrodą za dostanie się na szczyt jest wspólne spędzenie czasu na kościach. Możliwe, że bardziej niż każdy inny produkt, BLOQX są łącznikiem między zabawą a sztuką. BLOQX to ulubiony element wielu architektów i projektów krajobrazu.

BLOQX niszczy wielu stereotypów placów zabaw. Brak zjeżdżalni, brak urządzeń do kręcenia, tylko szansa na wskoczenia na pokład, przejścia dookoła lub ponad metalowym labiryntem. BLOQX przełamuje więcej niż stereotypy. System obrał na cel dzieci, które nie są zainteresowane tradycyjną zabawą i trudno im zaimponować, ta grupa to nastolatkowie. To stymulator fizycznego rozwoju oraz wzmocnienie siły mięśni. BLOQX to również motywator kreatywnego i logicznego myślenia w trakcie szukania nowych ścieżek.

6 Produktów/y

BLOQX różnią się od placów zabaw swoimi kolorami - Pięciokątne kształty w jednym kolorze, ale tak jak części wykresu mogą zostać pomalowane, a ściany mogą być dostosowane do dominującego koloru. 

Place zabaw na świeżym powietrzu są najlepszą i najbardziej wartościową formą dla rozwoju. Wydarzenia 2020 roku pokazały co oznacza żyć bez takiej możliwości. Jeżeli są jakiekolwiek plusy globalnej izolacji to zdanie sobie sprawy z tego co oznacza cieszenie się z życia na świeżym powietrzu i jaka jest waga świeżego powietrza dla zdrowia. Wartość placów zabaw jeszcze nigdy nie była tak dobrze rozumiana a nastolatkowie często byli wykluczeni z tych, którzy chcą się oderwać od ekranów.

Aby dowiedzieć się więcej o produktach i usługach KOMPAN, otwórz drzwi do świeżego powietrza i skontaktuj się z nami już dziś. 

Czy BLOQX mogą być dodane do każdego placu zabaw? 

Tak, ale szczerze są tak wyjątkowe, jak perła w koronie i dlatego powinny być umieszczone w odpowiednim otoczeniu. 

Jak decydujecie o ostatecznym formacie? 

Ty decydujesz na miejscu o liczbie kości, a zespół projektantów zapewnia, że połączenie BLOQX będzie najbardziej efektywne. 

Jak wysokie mogą być BLOQX?

BLOQX mogą mieć nawet trzy metry. Kto jest najlepszym kumplem BLOQX? BLOQX działa fantastycznie z transparentną linią produktów GALAXY.

KOMPAN to producent niesamowitych placów zabaw i siłowni plenerowych. Z nami możesz być pewien, że Twój projekt będzie wyjątkowy. KOMPAN Let's Play!


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.