ELEMENTS™


Bezpieczna zabawa na krawędzi

ELEMENTS są wśród najbardziej intrygujących i czarujących placów zabaw od KOMPAN. Zakręcone i przyjazne, proste i skomplikowane w tym samym momencie i tak właśnie musi być, ponieważ według młodych umysłów to połączenie sprawia, że nie mogą się im oprzeć. Kolorowe i delikatnie pochyłe, ale nie fizycznie zniechęcające, gdy dzieci znajdą aktywności odpowiednią dla siebie szukają swoich nowych limitów. Nowe limity to rzeczy, które nie przekraczają tego co mogą osiągnąć. ELEMENTs to dziecięcy rozwój w naturalny sposób.

ELEMENTS dostępne są w trzech seria, które podzielone są ze względu na wiek: Maluchy, Grow i Go z każdą serią można zauważyć delikatną zmianę wysokości i trudności, ponieważ grupy docelowe zmieniają się z dzieci poniżej 4 roku życia, przez poniżej 6 roku życia aż do poniżej 12 roku życia. W dodatku dwie serie przeznaczone są dla przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym. ELEMENTS ESSENTIALS mogą być dostosowane do Twoich wymogów i Twojej grupy wiekowej np. dla dzieci od 3 do 10 roku życia.


Co łączy ELEMENTS to zachęta do rozwijania zręczności poprzez wspinaczkę wewnątrz i na zewnątrz produktów oraz przez ekscytujące sposoby dostania się na następny poziom, jak przez rurę strażacką, sieci, drabinę czy zjeżdżalnie. Przez te wszystkie aktywności dzieci rozwijają umiejętności motoryczne i pewność siebie. 

Dla maluchów Elements™ to zaproszenie do zabawy, ale również wprowadzenie do podstawowych życiowych umiejętności. Kreatywna zabawa pomaga na rozwój umiejętności językowych jak również zachęca do kooperacji. Gdy dzieci się bawią wymyślają nowe zabawy w trakcie których muszą współpracować, aby uzyskać z nich jak najwięcej.

Piękne pierwszego dnia, ale czy nie wyblakną z czasem? 

Wbudowane panele i dachy są stabilizowane UV do maksimum. Żywy kolory są utrzymane przez cały czas używania produktów, to samo tyczy się słupów, które są galwanizowane ogniowo i malowane proszkowo. Dodatkowo gwarancja na części zastępcze to 10 lat.

Jeżeli plac zabaw jest długotrwały czy z czasem się nie znudzi? 

Jedna rzecz zmienia się z czasem – użytkownicy. Dodatkowo konstrukcja paneli ELEMENTS pozwala na łatwe i tanie odnowienie. 

Co stoi za pomysłem na ELEMENTS?

Linia ELEMENTS szczyt placów zabaw dla najmłodszych dzieci. Są dostosowane do wieku i nigdy nie przekraczają tego co osiągalne. Design przyciąga dzięki zaokrągleniom bez krawędzi i powierzchnią, która zachęca do zabawy.

 


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.