ELEMENTS™ ESSENTIALS


Zabawa w każdym wieku

Nowa seria ELEMENTS™ ESSENTIALS spełnia potrzeby rozwojowe dzieci w każdym wieku. Dostosuj swój plac zabaw do wymagań najmłodszych od 2 do 6 roku życia lub wybierz portfolio produktów dla dzieci w wieku od 4 do 12 roku życia. Lub wybierz coś wyjątkowego dla serii ELEMENTS™ ESSENTIALS, dostosuj swój plac zabaw do potrzeb wszystkich dzieci w wieku od 3 do 10 roku życia.

 

Zobacz wszystkie produkty


Fizyczna zabawa najwyższej jakości

Czasami wszystkie dzieci potrzebują miejsca, aby spalić trochę energii i eksplorować swoje umiejętności fizyczne przez zabawę. ELEMENTS™ ESSENTIALS to wszystko czego potrzebujesz, aby stworzyć zabawny i fizycznie wymagający plac zabaw dla dzieci w każdym wieku. Ta seria jest naładowana fizyczną zabawą, która bazuje na klasycznych aktywnościach takich jak czołganie, wspinaczka czy zjeżdżanie. Rezultatem tej kombinacji jest długa zabawa, fizyczna aktywność i ogólny rozwój dzieci.

Zakorzenione w designie najwyższej jakości

Przez użycie tego samego designu co w naszych rozwiązaniach premium nowych ELEMENTS™, ELEMENTS™ ESSENTIALS otrzymały design i materiały najwyższej jakości z możliwością elastycznego dostosowania do indywidualnych potrzeb. Poza tym, ze wszystkie rozwiązania mają najwyższą jakość KOMPAN oraz atrakcyjną gwarancję, wszystkie produkty z serii są dostepne z dachami oraz żaglami przeciwsłonecznymi. Możliwości zabawy i materiały mogą zostać dostosowane do potrzeb klienta.

 


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section