Ayers Rock

Ayers Rock to coś niesamowitego co przyciąga dzieci z daleka. Dzięki różnorodnej gamie aktywności przyciąga dzieci raz za razem. Ayers Rock oferuje obfitą wspinaczkę z wysoką liczbą aktywności zabawowych. Wieża to przede wszystkim zabawa - zewnętrzna część służy do wspinaczki w takim samym stopniu jak wnętrze co pozwala na zabawę z każdej ze stron. Pozwala to na klasyczne zabawy na podwórku np. ziemia to lawa. Różnorodne elementy wspinaczki takie jak; play shell, ścianki wspinaczkowe, drabina Jakuba i drążki trenują propriocepcje i cross-koordynację, które są fundamentalne dla dziecięcych umiejętności np. zrozumienia zagadnień matematycznych. Poręcze dodają tę niesamowitą ekscytującą nagrodę w trakcie ześlizgiwania się. Poza wspinaczką, Ayers Rock to wiele miejsc do przerw z przyjaciółmi: huśtanie się na play shell pod platformą to miejsce spotkań dla każdego. 


PCE110200-CUSTOM

AYERS ROCK

TWO DECK PLAY TOWER

PCE110200-0001

AYERS ROCK

TWO DECK PLAY TOWER

PCE110200-0901


Numer produktu: PCE1102

Typ produktu: ELEMENTS™ GO

Grupa produktów: ELEMENTS™

6+

Certyfikaty:

Karta produktu
Widok z boku
Rzut z góry
Rysunek 2D
Rysunek 3D
Certyfikat TUEV - DE
Certyfikat TUEV - EN
Certyfikat TUEV - ES
Certyfikat TUEV - FR
CAD1
CAD2

No content yet


ZABAWĘ od KOMPAN

Mamy trzy cele: stworzyć reakcję WOW, która stymuluję chęć POZOSTANIA i przez zabawę fizyczną i poznawczą, prowadzimy do ROZWOJU – dowiedz się więcej w naszym video o zabawie. 

 

Realize your unique dream site

Through the expertise of dedicated experts in KOMPAN Design Studio, you can turn your dream site into a playmazing landmarks that just make people say - wow!

 

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section