Everest

Everest to niesamowite urządzenie zabawowe z rampą, która zachęca dzieci do zabawy i jak najszybszego powrotu, dzięki imponującej liczbie możliwości zabawy. Umiejętności fizyczne, społeczno-emocjonalne i poznawcze są rozwijane w trakcie skakania, wspinaczki, zjeżdżania, bujania i ześlizgiwania się z Everest. Różnorodne sposoby na wspinaczkę rozwijają cross-koordynację, poczucie balansu i przestrzeni, a ześlizgiwanie się i zjeżdżanie zapewnia ekscytacje. To sprawia, że Everest to trening ZBK; zręczność, balans i koordynacja. Są to fundamentalne umiejętności dla codziennego życia Na najniższym poziomie dzieci mogą spotykać się, bujać i skakać w miejscach spotkań na końcach konstrukcji. Podsumowując Everest to szczyt dziecięcej zabawy dla wszystkich starszych dzieci. 


PCE610200-CUSTOM

EVEREST

TWO MULTIDECK TOWERS WI/ RAMPS

PCE610200-0001

EVEREST

TWO MULTIDECK TOWERS WI/ RAMPS

PCE610200-0901


Numer produktu: PCE6102

Typ produktu: ELEMENTS™ GO

Grupa produktów: ELEMENTS™

4+

Certyfikaty:

Karta produktu
Widok z boku
Rzut z góry
Rysunek 2D
Rysunek 3D
Certyfikat TUEV - DE
Certyfikat TUEV - EN
Certyfikat TUEV - ES
Certyfikat TUEV - FR
CAD1
CAD2

No content yet


ZABAWĘ od KOMPAN

Mamy trzy cele: stworzyć reakcję WOW, która stymuluję chęć POZOSTANIA i przez zabawę fizyczną i poznawczą, prowadzimy do ROZWOJU – dowiedz się więcej w naszym video o zabawie. 

 

Realize your unique dream site

Through the expertise of dedicated experts in KOMPAN Design Studio, you can turn your dream site into a playmazing landmarks that just make people say - wow!

 

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section