Kilimanjaro

Kilimanjaro to niesamowita wymagająca zabawa, przyciągająca wszystkich i dzięki imponującej liczbie aktywności sprawia, że dzieci chcą wracać na plac zabaw. Wymagające i responsywne wyzwania oraz aktywności balansu pozwalają na trening umiejętności motorycznych ZBK; zręczność, balans i koordynacja. Są to fundamentalne umiejętności dla codziennego życia. Wysokość, wysoki linowy most i wysoka zakręcona zjeżdżalnia oferują niesamowite nagrody takie jak poprawa własnej samooceny w trakcie pokonywania wysokości. Wspinaczka 360° to najlepsze określenie tego urządzenia. Wiele narożników stwarza miejsce do odpoczynku i interakcji. Aktywności na najniższym poziomie zapewniają możliwość zabawy wszystkim niezależnie od umiejętności.   


PCE310100-CUSTOM

KILIMANJARO

TWO MULTIDECK TOWERS NET STAIR

PCE310100-0001

KILIMANJARO

TWO MULTIDECK TOWERS NET STAIR

PCE310100-0901


Numer produktu: PCE3101

Typ produktu: ELEMENTS™ GO

Grupa produktów: ELEMENTS™

6+

Certyfikaty:

Karta produktu
Widok z boku
Rzut z góry
Rysunek 2D
Rysunek 3D
Certyfikat TUEV - DE
Certyfikat TUEV - EN
Certyfikat TUEV - ES
Certyfikat TUEV - FR
CAD1
CAD2

No content yet


ZABAWĘ od KOMPAN

Mamy trzy cele: stworzyć reakcję WOW, która stymuluję chęć POZOSTANIA i przez zabawę fizyczną i poznawczą, prowadzimy do ROZWOJU – dowiedz się więcej w naszym video o zabawie. 

 

Realize your unique dream site

Through the expertise of dedicated experts in KOMPAN Design Studio, you can turn your dream site into a playmazing landmarks that just make people say - wow!

 

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section