Matterhorn

Intensywna wieża Matterhorn zajmuje bardzo małą przestrzeń i jest odpowiednia dla dzieci wieku od 6 do 12 lat, które uwielbiają się wspinać na wiele różnych sposobów. Matterhorn to zabawa wewnątrz i na zewnątrz struktury. Wspinaczkę można zacząć z każdej ze stron, a każda różni się poziomem zaawansowania. Solidny panel wspinaczki oferuje wspinaczkę z dwóch stron. Wytrzymałe uchwyty na nogi i ręce pozwalają na stanie jak również siedzenie. Pozwala to na przerwę z przyjaciółmi w trakcie wspinaczki. Wspinaczka po Matterhorn rozwija cross-koordynacje i propriocepcje. Poręcze pozwalają na ześlizgiwanie się na sam dół lub na ciężki małpi spacer na szczyt. Zjeżdżanie trenuje poczucie balansu i przestrzeni. Umiejętności motoryczne rozwinięte na Matterhorn są fundamentalne dla rozwoju dziecka np. wpływają korzystnie na koncentrację lub poczucie przestrzeni, które jest ważne np. w ruchu drogowym.


PCE110100-CUSTOM

MATTERHORN

ONE DECK PLAY TOWER

PCE110100-0001

MATTERHORN

ONE DECK PLAY TOWER

PCE110100-0901


Numer produktu: PCE1101

Typ produktu: ELEMENTS™ GO

Grupa produktów: ELEMENTS™

6+

Certyfikaty:

Karta produktu
Widok z boku
Rzut z góry
Rysunek 2D
Rysunek 3D
Certyfikat TUEV - DE
Certyfikat TUEV - EN
Certyfikat TUEV - ES
Certyfikat TUEV - FR
CAD1
CAD2

No content yet


ZABAWĘ od KOMPAN

Mamy trzy cele: stworzyć reakcję WOW, która stymuluję chęć POZOSTANIA i przez zabawę fizyczną i poznawczą, prowadzimy do ROZWOJU – dowiedz się więcej w naszym video o zabawie. 

 

Realize your unique dream site

Through the expertise of dedicated experts in KOMPAN Design Studio, you can turn your dream site into a playmazing landmarks that just make people say - wow!

 

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section