McKinley

McKinley to wymagająca zabawa, zachęcająca wszystkie dzieci do zabawy i jak najszybszego powrotu, dzięki imponującej liczbie możliwości zabawy na różnych poziomach. Wymagające i responsywne wyzwania oraz aktywności balansu pozwalają na trening umiejętności motorycznych ZBK; zręczność, balans i koordynacja. Są to fundamentalne umiejętności dla codziennego życia. Wysokość, wysoki most linowy i w połowie otwarta zjeżdżalnia zapewniają motyle w brzuchu jako nagrodę za pokonywanie własnych lęków związanych z wysokością i poprawy własnej samooceny. Wspinaczka 360° to najlepsze określenie tego urządzenia. Wiele narożników stwarza miejsce do odpoczynku i interakcji. Aktywności na najniższym poziomie zapewniają możliwość zabawy wszystkim niezależnie od umiejętności.


PCE610100-CUSTOM

MCKINLEY

THREE MULTIDECK TOWERS & LINKS

PCE610100-0001

MCKINLEY

THREE MULTIDECK TOWERS & LINKS

PCE610100-0901


Numer produktu: PCE6101

Typ produktu: ELEMENTS™ GO

Grupa produktów: ELEMENTS™

4+

Certyfikaty:

Karta produktu
Widok z boku
Rzut z góry
Rysunek 2D
Rysunek 3D
Certyfikat TUEV - DE
Certyfikat TUEV - EN
Certyfikat TUEV - ES
Certyfikat TUEV - FR
CAD1
CAD2

No content yet


ZABAWĘ od KOMPAN

Mamy trzy cele: stworzyć reakcję WOW, która stymuluję chęć POZOSTANIA i przez zabawę fizyczną i poznawczą, prowadzimy do ROZWOJU – dowiedz się więcej w naszym video o zabawie. 

 

Realize your unique dream site

Through the expertise of dedicated experts in KOMPAN Design Studio, you can turn your dream site into a playmazing landmarks that just make people say - wow!

 

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section