Mont Blanc

Mont Blanc wygląda imponująco i oferuje różnorodne możliwości wymagającej zabawy dla dzieci w wieku szkolnym zachęcając je do długiej zabawy i szybkiego powrotu. Bogata oferta aktywności wspinaczkowej, balansu i zjeżdżania przyciąga i jest niezwykle ważna dla rozwoju umiejętności motorycznych. Solidna skacząca linowa wspinaczka, bujające się muszle, chybotliwy most, wszystkie te urządzenia oferują fizyczne wyzwania i reakcje, które dzieci kochają. Te aktywności rozwijają również poczucie balansu i przestrzeni dziecka jak również propriocepcje. Wszystkie te umiejętności są fundamentalne dla codziennego życia. Wspinaczka prowadzi dzieci do poręczy i zjeżdżalni – doskonały trening bezpiecznego podejmowania ryzyka. Wiele aktywności na najniższym poziomie oferuje zabawę dla wszystkich. Transparenty design to zaproszenie dla każdego. 


PCE210300-CUSTOM

MONT BLANC

TWO MULTIDECK TOWERS WITH LINK

PCE210300-0901

MONT BLANC

TWO MULTIDECK TOWERS WITH LINK

PCE210300-0001


Numer produktu: PCE2103

Typ produktu: ELEMENTS™ GO

Grupa produktów: ELEMENTS™

6+

Certyfikaty:

Karta produktu
Widok z boku
Rzut z góry
Rysunek 2D
Rysunek 3D
Certyfikat TUEV - DE
Certyfikat TUEV - EN
Certyfikat TUEV - ES
Certyfikat TUEV - FR
CAD1
CAD2

No content yet


ZABAWĘ od KOMPAN

Mamy trzy cele: stworzyć reakcję WOW, która stymuluję chęć POZOSTANIA i przez zabawę fizyczną i poznawczą, prowadzimy do ROZWOJU – dowiedz się więcej w naszym video o zabawie. 

 

Realize your unique dream site

Through the expertise of dedicated experts in KOMPAN Design Studio, you can turn your dream site into a playmazing landmarks that just make people say - wow!

 

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section