Rainer

Rainer ze swoją imponującą wysokością przyciąga dzieci raz za razem. Różnorodny wachlarz aktywności zapewnia godziny zabawy. Możliwości wspinaczki, zjeżdżania i bujania pozwalają na trening cross-koordynacji i balansu, które są niezwykle ważnymi umiejętnościami życiowymi. Solidna ścianka wspinaczkowa oferuje miejsce do odpoczynku z przyjaciółmi w trakcie wspinaczki. Bujające się muszlę pod platformą to również okazja, żeby odpocząć. Pochylona sieć pozwala na dojście do poręczy i zjeżdżalni oraz zapewnia trening cross-koordynacji. Poręcze i wysoka zjeżdżalnia to ekscytująca nagroda za wspinaczkę. Rainer to możliwość wspinaczki i zabawy z każdej ze stron co pozwala na rozwój na różnych poziomach. Rainer to kompaktowe urządzenie zabawowe naładowane wyzwaniami. 


PCE210200-CUSTOM

RAINER

THREE TOWER WITH NET STAIRS

PCE210200-0001

RAINER

THREE TOWER WITH NET STAIRS

PCE210200-0901


Numer produktu: PCE2102

Typ produktu: ELEMENTS™ GO

Grupa produktów: ELEMENTS™

6+

Certyfikaty:

Karta produktu
Widok z boku
Rzut z góry
Rysunek 2D
Rysunek 3D
Certyfikat TUEV - DE
Certyfikat TUEV - EN
Certyfikat TUEV - ES
Certyfikat TUEV - FR
COM_REDSHOPB_FILE_EN_PLANDRAWING_PICTURE
COM_REDSHOPB_FILE_EN_SIDEDRAWING_PICTURE
CAD1
CAD2

No content yet


ZABAWA od KOMPAN

Mamy trzy cele: stworzyć reakcję WOW, która stymuluję chęć POZOSTANIA i przez zabawę fizyczną i poznawczą, prowadzimy do ROZWOJU – dowiedz się więcej w naszym video o zabawie. 

 

WYOBRAŹNIA ZAMIENIONA W RZECZYWISTOŚĆ

Przez ekspertyzę dedykowanych ekspertów ze Studia Designu KOMPAN, KOMPAN pomaga zmienić najdzikszy pomysł Twojej wyobraźni w niesamowitą krainę zabawy, która sprawi, że ludzie powiedzą – wow!

 

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section