Creator

Creator to niesamowita jednostka dla najmłodszych zawodników. Różnorodne aktywności sprawiają, że dzieci wracają na plac zabaw. Wszystkie aktywności wspierają fundamentalny rozwój umiejętności fizycznych, społeczno-emocjonalnych, poznawczych i kreatywnych. Skacząca i huśtająca guma to zabawa responsywna, którą dzieci uwielbiają. Dodatkowo trenuje to zrozumienie efektu „przyczyna-skutek” oraz pozwala na zrozumienie ustawiania się w kolejke. Most membranowy trenuje koordynację i wzmacnia gęstość kości, gdy dzieci skaczą. Sieć i małpie poręcze rozwijają cross-koordynację i siłę górnych partii mięśniowych. Kącik zabaw i panele na najniższym poziomie pozwalają na zabawę sensoryczną taką jak muzyka i dźwięki. Pozwala to rozwinąć umiejętność logicznego myślenia. Najniższy poziom jest transparenty co pozwala na łatwą komunikację wszystkim dzieciom bez względu na umiejętności. 


PCE305000-CUSTOM

CREATOR

HIGH POWER PHYSICAL TRACK PATH

PCE305000-0003

CREATOR

HIGH POWER PHYSICAL TRACK PATH

PCE305000-0603


Numer produktu: PCE3050

Typ produktu: ELEMENTS™ GROW

Grupa produktów: ELEMENTS™

2+

Certyfikaty:

Karta produktu
Widok z boku
Rzut z góry
Rysunek 2D
Rysunek 3D
Certyfikat TUEV - DE
Certyfikat TUEV - EN
Certyfikat TUEV - ES
Certyfikat TUEV - FR
CAD1
CAD2

No content yet


ZABAWĘ od KOMPAN

Mamy trzy cele: stworzyć reakcję WOW, która stymuluję chęć POZOSTANIA i przez zabawę fizyczną i poznawczą, prowadzimy do ROZWOJU – dowiedz się więcej w naszym video o zabawie. 

 

Realize your unique dream site

Through the expertise of dedicated experts in KOMPAN Design Studio, you can turn your dream site into a playmazing landmarks that just make people say - wow!

 

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section