Hiker

Hiker to przestrzeń i różnorodna zabawa oferująca rozwój fizyczny, społeczno-emocjonalny i kreatywno-poznawczy dla dużych grup dzieci. Aktywności zachęcają dzieci do powrotu raz za razem. Skacząca wspinaczka to okazja na zabawę fizyczną i społeczną tak samo jak sieć wspinaczkowa, pochylony panel, schody oraz linowe drabiny. Te części to sposób na trening cross-koordynacji i poczucia przestrzeni u maluchów. Są to umiejętności motoryczne, podstawowe dla codziennego życia. Na podwyższonym poziomie na dzieci czeka szeroki wachlarz mostów, który zapewnia ekscytującą zabawę – stymulującą społeczne interakcje. Najniższy poziom to miejsce na spokojniejszą i sensoryczną zabawę, która trenuje umiejętności logicznego myślenia. 


PCE405100-CUSTOM

HIKER

4-TOWER MULTIPLE CLIMB & PLAY

PCE405100-0003

HIKER

4-TOWER MULTIPLE CLIMB & PLAY

PCE405100-0603


Numer produktu: PCE4051

Typ produktu: ELEMENTS™ GROW

Grupa produktów: ELEMENTS™

2+

Certyfikaty:

Karta produktu
Widok z boku
Rzut z góry
Rysunek 2D
Rysunek 3D
Certyfikat TUEV - DE
Certyfikat TUEV - EN
Certyfikat TUEV - ES
Certyfikat TUEV - FR
CAD1
CAD2

No content yet


ZABAWĘ od KOMPAN

Mamy trzy cele: stworzyć reakcję WOW, która stymuluję chęć POZOSTANIA i przez zabawę fizyczną i poznawczą, prowadzimy do ROZWOJU – dowiedz się więcej w naszym video o zabawie. 

 

Realize your unique dream site

Through the expertise of dedicated experts in KOMPAN Design Studio, you can turn your dream site into a playmazing landmarks that just make people say - wow!

 

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section