Górnik

Miner przyciąga dzieci dzięki różnorodności kolorów. Wiele aktywności związanych z piaskiem sprawia, że dzieci chcą do tego urządzenia wracać. Ruchomy tunel może transportować piasek do sita lub do niższego tunelu. Dzięki temu dzieci uczą się o przeznaczeniu urządzeń i rozwijają umiejętność logicznego myślenia. Łyżka to sposób na podniesienie piasku z ziemi i przesypywanie do rury, rozwija to siłę mięśni ramion. Dwie wysokości stołów sprawiają, że kooperacja dla różnych grup wiekowych jest możliwa: najmłodsi mogą korzystać z niższego stołu, który również może służyć dla nich jako oparcie. Dodatkowo jest to super miejsce do pracy z piaskiem i innymi materiałami. Dwustronny Miner to urządzenie, które tworzy przestrzeń zapewniając, że dzieci niezależnie od umiejętności mogą bawić się razem z każdej ze stron. 


PCE502-CUSTOM

MINER

PCE502-0603

MINER

PCE502-0003


Numer produktu: PCE502

Typ produktu: ELEMENTS™ GROW

Grupa produktów: ELEMENTS™

1+

Certyfikaty:

Karta produktu
Widok z boku
Rzut z góry
Rysunek 2D
Rysunek 3D
Certyfikat TUEV - DE
Certyfikat TUEV - EN
Certyfikat TUEV - ES
Certyfikat TUEV - FR
COM_REDSHOPB_FILE_EN_PLANDRAWING_PICTURE
COM_REDSHOPB_FILE_EN_SIDEDRAWING_PICTURE
CAD1
CAD2

No content yet


ZABAWA od KOMPAN

Mamy trzy cele: stworzyć reakcję WOW, która stymuluję chęć POZOSTANIA i przez zabawę fizyczną i poznawczą, prowadzimy do ROZWOJU – dowiedz się więcej w naszym video o zabawie. 

 

WYOBRAŹNIA ZAMIENIONA W RZECZYWISTOŚĆ

Przez ekspertyzę dedykowanych ekspertów ze Studia Designu KOMPAN, KOMPAN pomaga zmienić najdzikszy pomysł Twojej wyobraźni w niesamowitą krainę zabawy, która sprawi, że ludzie powiedzą – wow!

 

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section