Rider

Tajemniczy wygląd urządzenia Rider przyciąga uwagę dzieci. Nie mogą się powstrzymać i muszą spróbować. Dzięki gamie aktywności motorycznych i sensorycznych Rider zapewnia, że dzieci wrócą na plac zabaw. Dzieci lub dorośli pchając lub ciągnąc mogą zmieniać to w którą stronę Rider będzie ustawiony. Trenuje to większość mięśni i rozwija poczucie przestrzeni. Zapewnia to również różnorodność zabawy. Siedzisko na środku to również stół, a kierownica zmienia wszystko w pojazd stymulując dziecięcą wyobraźnię. Duże okrągłe okno to nie tylko sposób żeby zajrzeć lub wyjrzeć, ale również coś co zniekształca dźwięk – niesamowita atrakcja, która sprawia, że dzieci widzą efekt i rozwijają dzięki temu umiejętność logicznego myślenia.  


PCE501-CUSTOM

RIDER

PCE501-0003

RIDER

PCE501-0603


Numer produktu: PCE501

Typ produktu: ELEMENTS™ GROW

Grupa produktów: ELEMENTS™

2+

Certyfikaty:

Karta produktu
Widok z boku
Rzut z góry
Rysunek 2D
Rysunek 3D
Certyfikat TUEV - DE
Certyfikat TUEV - EN
Certyfikat TUEV - ES
Certyfikat TUEV - FR
CAD1
CAD2

No content yet


ZABAWĘ od KOMPAN

Mamy trzy cele: stworzyć reakcję WOW, która stymuluję chęć POZOSTANIA i przez zabawę fizyczną i poznawczą, prowadzimy do ROZWOJU – dowiedz się więcej w naszym video o zabawie. 

 

Realize your unique dream site

Through the expertise of dedicated experts in KOMPAN Design Studio, you can turn your dream site into a playmazing landmarks that just make people say - wow!

 

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section