Adventurer

Adventurer to niesamowity design i różnorodność aktywności zabawowych, które są atrakcyjne dla maluchów. Będą one wracały na plac zabaw raz za razem dzięki wielu możliwością. Skaczące i strome wspinaczki, czołganie się przez tunel i responsywny membranowy most wszystkie te rzeczy rozwijają cross-koordynację i balans. Most wzmacnia gęstość kości, gdy dzieci skaczą. Urządzenie to wiele paneli zabawy i uroczych spokojnych kącików, które mogą służyć do odpoczynku lub zabawy eksploracyjnej oraz rozwoju umiejętności logicznego myślenia. Wiele aktywności sensorycznych na najniższym poziomie pozwala wszystkim na zabawę. Hamak to również miejsce odpoczynku. Ekscytujące zjeżdżalnie to nagroda za wspinaczkę, a dzięki pętli każdy może biec i zjechać na dół. 


PCE400100-CUSTOM

ADVENTURER

4-LEVEL MULITRESPONSIVE PLAY

PCE400100-0002

ADVENTURER

4-LEVEL MULITRESPONSIVE PLAY

PCE400100-0602


Numer produktu: PCE4001

Typ produktu: ELEMENTS™ Maluchy

Grupa produktów: ELEMENTS™

1+

Certyfikaty:

Karta produktu
Widok z boku
Rzut z góry
Rysunek 2D
Rysunek 3D
Certyfikat TUEV - DE
Certyfikat TUEV - EN
Certyfikat TUEV - ES
Certyfikat TUEV - FR
CAD1
CAD2

No content yet


ZABAWĘ od KOMPAN

Mamy trzy cele: stworzyć reakcję WOW, która stymuluję chęć POZOSTANIA i przez zabawę fizyczną i poznawczą, prowadzimy do ROZWOJU – dowiedz się więcej w naszym video o zabawie. 

 

Realize your unique dream site

Through the expertise of dedicated experts in KOMPAN Design Studio, you can turn your dream site into a playmazing landmarks that just make people say - wow!

 

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section