Globetrotter

Globtrotter oferuje dzieciom niesamowitą podróż. Dzięki zróżnicowaniu aktywności, dzieci mogą odkrywać nowe rzeczy za każdym razem. Szeroka gama intrygujących sensorycznych i responsywnych aktywności stymuluje rozwój umiejętności myślenia. Łyżki do piasku, skrzynia biegów, panele muzyczne i kręcące się stoły to świetne miejsce spotkań i koncentracji na zabawie. Dodatkowo Globtrotter to panele dwustronne, stymulujące rozwój umiejętności społeczno-emocjonalnych. Szeroka gama zachęcających aktywności fizycznych rozwija umiejętności motoryczne; koordynację i balans. Mały tunel i zjeżdżalnia to początek i koniec Globtrottera. Skakania i huśtania na hamaku i moście trenuje balans i cross-koordynację. Świetnie jest skakać z jednej części na drugą i dodatkowo wzmacniać gęstość kości w trakcie skoków.


PCE200300-CUSTOM

GLOBETROTTER

3-TOWER RESPONSIVE PLAYBOOSTER

PCE200300-0002

GLOBETROTTER

3-TOWER RESPONSIVE PLAYBOOSTER

PCE200300-0602


Numer produktu: PCE2003

Typ produktu: ELEMENTS™ Maluchy

Grupa produktów: ELEMENTS™

1+

Certyfikaty:

Karta produktu
Widok z boku
Rzut z góry
Rysunek 2D
Rysunek 3D
Certyfikat TUEV - DE
Certyfikat TUEV - EN
Certyfikat TUEV - ES
Certyfikat TUEV - FR
CAD1
CAD2

No content yet


ZABAWĘ od KOMPAN

Mamy trzy cele: stworzyć reakcję WOW, która stymuluję chęć POZOSTANIA i przez zabawę fizyczną i poznawczą, prowadzimy do ROZWOJU – dowiedz się więcej w naszym video o zabawie. 

 

Realize your unique dream site

Through the expertise of dedicated experts in KOMPAN Design Studio, you can turn your dream site into a playmazing landmarks that just make people say - wow!

 

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section