Pioneer

Pioneer to inkluzywna zabawa, która zachwyca dzieci. Dzięki bogatej gamie aktywności, dzieci będą wracać na plac zabaw. Przechodząc przez rampę maluchy napotkają elementy sensoryczne, a na samym końcu czeka na nich platforma z dwoma zjeżdżalniami. Na najniższym poziomie znajduje się hamak, biurko do zabawy z piaskiem, panel muzyczny i wiele innych aktywności. „Tuby rozmowy” pozwalają na kontakt dzieci, które są oddalone od siebie. Wszystkie aktywności trenują umiejętność logicznego myślenia i umiejętności fizyczne. Na zewnątrz Pioneer oferuje trzy kąciki zabaw, które pozwalają na zabawę eksploracyjną i pozwalają na odpoczynek. Transparentność struktury pozwala na interakcje wszystkim dzieciom


PCE200500-CUSTOM

PIONEER

EXPLORING PLAY RAMP SOLUTION

PCE200500-0002

PIONEER

EXPLORING PLAY RAMP SOLUTION

PCE200500-0602


Numer produktu: PCE2005

Typ produktu: ELEMENTS™ Maluchy

Grupa produktów: ELEMENTS™

1+

Certyfikaty:

Karta produktu
Widok z boku
Rzut z góry
Rysunek 2D
Rysunek 3D
Certyfikat TUEV - DE
Certyfikat TUEV - EN
Certyfikat TUEV - ES
Certyfikat TUEV - FR
CAD1
CAD2

No content yet


ZABAWĘ od KOMPAN

Mamy trzy cele: stworzyć reakcję WOW, która stymuluję chęć POZOSTANIA i przez zabawę fizyczną i poznawczą, prowadzimy do ROZWOJU – dowiedz się więcej w naszym video o zabawie. 

 

Realize your unique dream site

Through the expertise of dedicated experts in KOMPAN Design Studio, you can turn your dream site into a playmazing landmarks that just make people say - wow!

 

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section