Tumbler

Tumbler to przestronne i zróżnicowane urządzenie zabawowe, które przyciąga dzieci natychmiastowo. Tumbler oferuje wiele warstw aktywności co przyciąga maluchy za każdym razem. Zabawa na gumowych membranach to świetna rozrywka, trening balansu i umiejętności kooperacji. Reakcje na ich ruchy dodatkowo rozwijają umiejętności poznawcze. Panele aktywności są dostępne z obu stron stymulując zabawę integracyjną. Transparentny design, narożniki zabawy i panele tworzą miejsce do zabawy z każdej ze stron. Wiele dzieci może się bawić w tym samym momencie. Tumbler jest bogaty w możliwości zabawy dla maluchów i rozwija umiejętności poznawcze, kreatywne, społeczno-emocjonalne oraz fizyczne.


PCE200100-CUSTOM

TUMBLER

2-TOWER SLIDE & BOUNCE PLAY

PCE200100-0002

TUMBLER

2-TOWER SLIDE & BOUNCE PLAY

PCE200100-0602


Numer produktu: PCE2001

Typ produktu: ELEMENTS™ Maluchy

Grupa produktów: ELEMENTS™

1+

Certyfikaty:

Karta produktu
Widok z boku
Rzut z góry
Rysunek 2D
Rysunek 3D
Certyfikat TUEV - DE
Certyfikat TUEV - EN
Certyfikat TUEV - ES
Certyfikat TUEV - FR
CAD1
CAD2

No content yet


ZABAWĘ od KOMPAN

Mamy trzy cele: stworzyć reakcję WOW, która stymuluję chęć POZOSTANIA i przez zabawę fizyczną i poznawczą, prowadzimy do ROZWOJU – dowiedz się więcej w naszym video o zabawie. 

 

Realize your unique dream site

Through the expertise of dedicated experts in KOMPAN Design Studio, you can turn your dream site into a playmazing landmarks that just make people say - wow!

 

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section