Odkrywca

Voyager z okrągłymi kształtami i jasnymi kolorami silnie przyciąga dzieci do zabawy. Obfitość aktywności, które są dostosowane do wieku przedłuża zabawę i zachęca do powrotu na plac zabaw. Trzy poziomy Voyager’a oferują zabawę na ziemi jak również na podwyższonej platformie, która wyposażona jest w zjeżdżalnie. Tunele do zabawy z piaskiem rozwijają umiejętność logicznego myślenia i pozwalają dziecku na zrozumienie przeznaczenia przedmiotów. Panele wyposażone są w ruchome elementy, którymi można się bawić z wewnątrz i na zewnątrz platformy, dzięki nim dzieci rozwijają umiejętności motoryczne i umiejętność logicznego myślenia. Zjazd ze zjeżdżalni to dodatkowa nagroda za wspinaczkę i rozwój umiejętności takich jak balans czy poczucie przestrzeni. 


PCE100100-CUSTOM

VOYAGER

1-TOWER SAND & SLIDE PLAY

PCE100100-0002

VOYAGER

1-TOWER SAND & SLIDE PLAY

PCE100100-0602


Numer produktu: PCE1001

Typ produktu: ELEMENTS™ Maluchy

Grupa produktów: ELEMENTS™

1+

Certyfikaty:

Karta produktu
Widok z boku
Rzut z góry
Rysunek 2D
Rysunek 3D
Certyfikat TUEV - DE
Certyfikat TUEV - EN
Certyfikat TUEV - ES
Certyfikat TUEV - FR
COM_REDSHOPB_FILE_EN_PLANDRAWING_PICTURE
COM_REDSHOPB_FILE_EN_SIDEDRAWING_PICTURE
CAD1
CAD2

No content yet


ZABAWA od KOMPAN

Mamy trzy cele: stworzyć reakcję WOW, która stymuluję chęć POZOSTANIA i przez zabawę fizyczną i poznawczą, prowadzimy do ROZWOJU – dowiedz się więcej w naszym video o zabawie. 

 

WYOBRAŹNIA ZAMIENIONA W RZECZYWISTOŚĆ

Przez ekspertyzę dedykowanych ekspertów ze Studia Designu KOMPAN, KOMPAN pomaga zmienić najdzikszy pomysł Twojej wyobraźni w niesamowitą krainę zabawy, która sprawi, że ludzie powiedzą – wow!

 

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section