Głaz

Wysoka wytrzymałość i niskie koszty utrzymania nie obniżają poziomu wartościowej zabawy. Ta wieża to przestrzeń dla większości aktywności dla 6-12 latków i wspiera w szczególności wspinaczkę, zjeżdżanie i wspólny odpoczynek. Wiele punktów wejścia pozwala na łatwy dostęp i pozwala na zabawę dookoła wewnątrz i na zewnątrz konstrukcji! Różnorodne możliwości wspinaczki i zjeżdżania pozwalają dzieciom na trening cross-koordynacji i poczucia przestrzeni. Skaczące miejsca do odpoczynku na szczycie wieży to idealne miejsce spotkań – ze wspaniałym widokiem na cały plac zabaw. Pod platformą „Play Shells” tworzą miejsce do prywatnych rozmów. Produkt jest wysoce odporny na wandalizm dzięki wysokiej jakości materiałom, które są ekstremalnie wytrzymałe np. stal galwanizowana ogniowo czy tworzywo polietylenowe. 


BOULDER

90 CM IN-GROUND ANCHOR.

ELE500013-3717

BOULDER

WITH EXPANSION BOLTS

ELE500013-5017


Numer produktu: ELE500013

Typ produktu: ELEMENTS™ SZKOŁA

Grupa produktów: ELEMENTS™

6+

Certyfikaty:

Karta produktu
Widok z boku
Rzut z góry
Rysunek 2D
Rysunek 3D
Animacja
Animacja
Animacja
Certyfikat TUEV - DE
Certyfikat TUEV - ES
Certyfikat TUEV - FR
Certyfikat TUEV - EN
COM_REDSHOPB_FILE_EN_PLANDRAWING_PICTURE
COM_REDSHOPB_FILE_EN_SIDEDRAWING_PICTURE
COM_REDSHOPB_FILE_PRODUCT_PHOTOGRAPH
CAD1
CAD2
Zdjęcie

No content yet


ZABAWA od KOMPAN

Mamy trzy cele: stworzyć reakcję WOW, która stymuluję chęć POZOSTANIA i przez zabawę fizyczną i poznawczą, prowadzimy do ROZWOJU – dowiedz się więcej w naszym video o zabawie. 

 

WYOBRAŹNIA ZAMIENIONA W RZECZYWISTOŚĆ

Przez ekspertyzę dedykowanych ekspertów ze Studia Designu KOMPAN, KOMPAN pomaga zmienić najdzikszy pomysł Twojej wyobraźni w niesamowitą krainę zabawy, która sprawi, że ludzie powiedzą – wow!

 

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section