Kanion

Kanion to produkt inkluzywny. Miejsce spotkań pozwala dzieciom na znalezienie miejsca do odpoczynku i wymagającej zabawy. Schody są zgodne z wytycznymi „Disabilities Discrimination Act” i pozwalają na dostęp do aktywności na wyższym poziomie. Na schody można dostać się nie tylko z wewnątrz: na zewnątrz konstrukcji schodów dzieci mogą również się wspinać co podwyższa wartość zabawy. Dzieci rozwijają umiejętności balansu i wspinaczki również na zakręconej sieci i moście „flex” gdzie znajdą na samym końcu drążek. Ćwiczenia balansu i wspinaczki oferują horyzontalny trening i kończą się na zjeździe ze stalowej zjeżdżalni. Urządzenie to ma przejrzyste miejsce wejścia i wyjścia co ułatwia dostęp osobom z niepełnosprawnością. Produkt jest odpowiedni do gier szkolnych takich jak; „nie dotykaj ziemi” przez zapewnienie, że wszystkie aktywności są ze sobą połączone. 


CANYON

90 CM IN-GROUND ANCHOR.

ELE500010-3717

CANYON

WITH EXPANSION BOLTS

ELE500010-5017


Numer produktu: ELE500010

Typ produktu: ELEMENTS™ SZKOŁA

Grupa produktów: ELEMENTS™

6+

Certyfikaty:

Karta produktu
Widok z boku
Rzut z góry
Rysunek 2D
Rysunek 3D
Animacja
Animacja
Animacja
Certyfikat TUEV - DE
Certyfikat TUEV - ES
Certyfikat TUEV - FR
Certyfikat TUEV - EN
CAD1
CAD2
Zdjęcie

No content yet


ZABAWĘ od KOMPAN

Mamy trzy cele: stworzyć reakcję WOW, która stymuluję chęć POZOSTANIA i przez zabawę fizyczną i poznawczą, prowadzimy do ROZWOJU – dowiedz się więcej w naszym video o zabawie. 

 

Realize your unique dream site

Through the expertise of dedicated experts in KOMPAN Design Studio, you can turn your dream site into a playmazing landmarks that just make people say - wow!

 

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section