Ridge

Wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat znajdą tutaj niesamowite możliwości zabawy inne niż zwykle. Wieża to czysta zabawa, zewnętrzna część produktu jest takim samym miejsce zabawy jak wnętrze co pozwala na zabawę dookoła produktu. Produkt jest zgodny z wytycznymi „Americans with Disabilities Act” i posiada łatwo dostępne schody. Schody na zewnątrz wyposażone są w uchwyty do wspinaczki, dodając element wartościowej zabawy do części, która zazwyczaj służy tylko do wejścia lub wyjścia. Możliwości wspinaczki i zabawy są kompletne: schody z zakręconą ścianką wspinaczkową 1.4m i uchwyty na słupach do świetna zabawa. Produkt poza treningiem cross-koordynacji i propriocepcji pozwala na zabawę w tradycyjne szkolny gry takie jak; berek, chowanego czy nie dotykaj ziemi. Wspinaczka kończy się na zjeździe zjeżdżalnią na dół, gdzie dzieci mogą znaleźć miejsce do odpoczynku i rozmowy.


RIDGE-EN1176

ELE500103-3717

RIDGE-EN1176

SURFACE INSTALLATION

ELE500103-5017


Numer produktu: ELE500103

Typ produktu: ELEMENTS™ SZKOŁA

Grupa produktów: ELEMENTS™

6+

Certyfikaty:

Karta produktu
Widok z boku
Rzut z góry
Rysunek 2D
Rysunek 3D
Animacja
Animacja
Animacja
Certyfikat TUEV - DE
Certyfikat TUEV - ES
Certyfikat TUEV - FR
Certyfikat TUEV - EN
CAD1
CAD2
Zdjęcie

No content yet


ZABAWĘ od KOMPAN

Mamy trzy cele: stworzyć reakcję WOW, która stymuluję chęć POZOSTANIA i przez zabawę fizyczną i poznawczą, prowadzimy do ROZWOJU – dowiedz się więcej w naszym video o zabawie. 

 

Realize your unique dream site

Through the expertise of dedicated experts in KOMPAN Design Studio, you can turn your dream site into a playmazing landmarks that just make people say - wow!

 

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section