Skyline 2

W tym urządzeniu panele i „play shells” zostały usunięte i zastąpione przez poręcze aktywności i ławki. Co więcej dach został usunięty, aby urządzenie było odporne na wandalizm w miejscach, gdzie jest to potrzebne. Niemniej jednak nie zmniejsza to poziomu wartościowej zabawy: ścianka wspinaczkowa -można się po niej wspinać po całej powierzchni urządzenia również na zewnątrz. Przez dobrze zaplanowany system uchwytów do wspinaczki dzieci mogą wykonać pełne koło wokół urządzenia. Słabe mięśnie górnych partii ciała dzisiejszych dzieci mają szansę na trening na drabince czy poręczach. Dzieci mogą odpocząć pod konstrukcją na ławeczce. Na szczyt dzieci mogą się dostać na wiele sposobów np. przez: stalowe stopnie, zakręconą wspinaczkę, ściankę wspinaczkową czy szczeble. Różne sposoby na wejście to również różny poziom trudności. Dzięki tym możliwościom dzieci mogą bawić się z każdej ze stron produktu w tym samym momencie. Platforma o wysokości 2.4m powoduje, że akcja-reakcja między dziećmi jest możliwa. Zabawa na tym urządzeniu pozwala trenować cross-koordynacje, propriocepcje i umiejętności społeczne. 


SKYLINE 2

90 CM IN-GROUND ANCHORING

ELE500104-3717

SKYLINE 2

SURFACE INSTALLATION

ELE500104-5017


Numer produktu: ELE500104

Typ produktu: ELEMENTS™ SZKOŁA

Grupa produktów: ELEMENTS™

6+

Certyfikaty:

Karta produktu
Widok z boku
Rzut z góry
Rysunek 2D
Rysunek 3D
Animacja
Animacja
Certyfikat TUEV - DE
Certyfikat TUEV - ES
Certyfikat TUEV - FR
Certyfikat TUEV - EN
CAD1
CAD2
COM_REDSHOPB_FILE_ELE500104

No content yet


ZABAWĘ od KOMPAN

Mamy trzy cele: stworzyć reakcję WOW, która stymuluję chęć POZOSTANIA i przez zabawę fizyczną i poznawczą, prowadzimy do ROZWOJU – dowiedz się więcej w naszym video o zabawie. 

 

Realize your unique dream site

Through the expertise of dedicated experts in KOMPAN Design Studio, you can turn your dream site into a playmazing landmarks that just make people say - wow!

 

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section