GALAXY™


Łącząc grupy wiekowe

Do niedawna nastolatkowie postrzegali place zabaw jako przestrzeń dla swojego młodszego rodzeństwa, a nie miejsce ich radości i mieli na to dobre powody. Luka na rynku była podparta niesamowitą potrzebą ze strony społeczeństwa. Nikt nie oferował zabawy i emocji dla nastolatków, zazwyczaj zbyt często pozwalano im się bawić na ich telefonach czy tabletach.

Aby zaspokoić tę potrzebę potrzebne było przemyślenie na nowo a nie przemodelowania znanych technik zabawowych. Linia GALAXY™ jest całkowicie inna od swoich poprzedników. Wolnostojące struktury, które oferują responsywne i dynamiczne aktywności oraz pozwalają na wspólną zabawę wszystkim niezależnie od możliwości to całkowita zmiana gry.

16 Produktów/y

GALAXY™ to często łącznik między placami zabaw KOMPAN a strefami fitness. A wszystko przez jej piękne zaokrąglenia i transparentny design, GALAXY™ to ulubione urządzenia architektów i deweloperów na całym świecie – to historia nowoczesnych placów zabaw. 

Place zabaw na świeżym powietrzu są najlepszą i najbardziej wartościową formą dla rozwoju. Wydarzenia 2020 roku pokazały co oznacza żyć bez takiej możliwości. Jeżeli są jakiekolwiek plusy globalnej izolacji to zdanie sobie sprawy z tego co oznacza cieszenie się z życia na świeżym powietrzu i jaka jest waga świeżego powietrza dla zdrowia. Wartość placów zabaw jeszcze nigdy nie była tak dobrze rozumiana a nastolatkowie często byli wykluczeni z tych, którzy chcą się oderwać od ekranów. 

Aby dowiedzieć się więcej o produktach i usługach KOMPAN, otwórz drzwi do świeżego powietrza i skontaktuj się z nami już dziś.

Czy to co znajduje się w katalogu to pełne możliwości Galaxy?

Zdecydowanie nie, linia GALAXY™ jest prawdopodobnie najbardziej elastyczną linią produktów KOMPAN. Podstawowe struktury mogą być zmieniane na niezliczone sposoby, a do tego dochodzą jeszcze kolory… komponenty PET dostępne są w kolorze niebieski i jasnozielonym, dodatkowo stabilizatory i kotwy dostępne są w sześciu kolorach. 

Jak produkty wymagające takiej aktywności mogą być inkluzywne? 

Nie można zaprzeczyć, że struktury te celują w gotowych na przygodę nastolatków, którzy przyciągnięci są możliwością wspinaczki. Niemniej jednak poziom podstawowy zaprojektowany jest w taki sposób, aby użytkownicy wózków inwalidzkich mogli uczestniczyć w zabawie.

Dlaczego struktury Galaxy nie rdzewieją? 

Sekret tkwi w wysokiej jakości stali i galwanizacji ogniowej z warstwą malowania proszkowo (jeżeli jest to kolorowy element).


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.