GIGANCI


Podniebne opowieści i przygody

GIGANCI są dla placów zabaw tym czym drapacze chmur są dla miast. Wysokie i imponujące, GIGANCI dominują, kuszą czystą ekscytacją zabawy na wysokości 7 lub 9 metrów. Ale GIGANCI nie są tylko dla młodych poszukiwaczy przygód, one są dla wszystkich, ponieważ bezpieczeństwo to część każdego poziomu. Wielopoziomowa konstrukcja, która oznacza więcej potknięć niż upadków. Wyposażone w różnorodne przezroczyste panele i panele z motywem, dzieci w wieku od sześciu do dwunastu lat mogą poszukiwać swojej drogi na szczyt. Tam decydują, która droga na dół jest najzabawniejsza – w dół krok po kroku czy może zjazd z wysokiej zjeżdżalni tunelowej, która w połowie zmienia się w otwartą zjeżdżalnie. 

GIGANCI skupiają się na przygodzie często zgodnej z motywem otoczenia. Mogą przedstawiać lokalną historię jak pałac czy miasto osadników lub mogą bazować na szerszym motywie takim jak dżungla, ocean czy mroźna Arktyka lub bezkresna przestrzeń kosmiczna. Nie musisz inspirować dzieci do zabawy, ale przez inspirację możesz wzbudzić ich zainteresowanie. Ciekawski umysł to zdrowy umysł, który prowadzi do ustawiania własnych celów, GIGANCI w wielkości, ale również gigantyczni motywatorzy zabawy.

20 Produktów/y

Dominującą cechą GIGANTÓW jest wysokość. To nie tylko aspekt wizualny czy potrzeba zwiększonego wysiłku. Dodatkowe metry najbardziej widoczne są w zjeżdżalniach, gdzie ekscytacja płynąca z prędkości znacznie się zwiększa. Wysokość oznacz również, że most pomiędzy wysoką wieżą a tą niższą może być miejscem zabawy dramatycznej, oferując dzieciom największe wyzwanie, czyli pobudzenie wyobraźni. 

Place zabaw na świeżym powietrzu są najlepszą i najbardziej wartościową formą dla rozwoju. Wydarzenia 2020 roku pokazały co oznacza żyć bez takiej możliwości. Jeżeli są jakiekolwiek plusy globalnej izolacji to zdanie sobie sprawy z tego co oznacza cieszenie się z życia na świeżym powietrzu i jaka jest waga świeżego powietrza dla zdrowia.

Linia produktów GIGANCI to ogromne zaproszenie do zabawy. Kreatywna zabawa rozwija umiejętności językowe oraz zachęca do współpracy. W trakcie zabawy dzieci wymyślają nowe zabawy i zdają sobie sprawę, że aby otrzymać z nich jak najwięcej muszą współpracować. Przez zabawę dzieci rozwijają umiejętności, które będą im potrzebne przez całe życie.

Aby dowiedzieć się więcej o produktach i usługach KOMPAN, otwórz drzwi do świeżego powietrza i skontaktuj się z nami już dziś.

Jak wytrzymali są GIGANCI? 

Słupy dźwigające GIGANTÓW są ustawione przy użyciu heksagonalnego wzoru, który zapewnia przepastny wygląd i maksimum stabilności. Wszystkie wieże są wspierane przez trójkątne boczne wieże, aby zapewnić dodatkową stabilność. 

Podobają nam się GIGANCI, ale co jak mamy własny pomysł na motyw? 

Porozmawiajmy, mimo tego, że nasza linia produktów jest gotowa, to nasz zespół designu potrafi zdziałać cuda. Możliwe, że motyw, którego oczekujesz jest tylko jedną rozmowę od Ciebie. Uwielbiamy innowacje oraz wkład klientów. Razem możemy stworzyć więcej.

Ile dzieci może się bawić na GIGANTACH? 

Tak szczerze nie mamy liczby, która nas ogranicza. GIGANCI mogą być zmieniani dowolnie, jeżeli chodzi o konfigurację i wielkość. Wszystkie nasze materiały są testowane i przekraczają najwyższe standardy bezpieczeństwa naszej branży. Place zabaw często są samoregulujące się, dzieci mają tę naturalną zdolność do rozproszenia, gdy zaczyna się robić tłoczno i niekomfortowo.


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.