Multiplay Maluchy


Micro świat kolorów

Przez pierwsze sześć miesięcy swojego życia, dziecko widzi wszystko w czerni i bieli – po tym czasie wszystko nabiera kolorów. Kolory to cichy język, a podstawowe kolory takie jak; czerwony, niebieski i żółty mówią najgłośniej w kwestii odróżniania kształtów.

Rozwój maluchów potrzebuje jasnych kolorów. Ta potrzeba jest spełniona przez wszystkie produkty z grupy KOMPAN Maluchy. Tutaj maluchy spotykają wspaniały świat zdominowany przez kolory i interesujące kształty. To wprowadzenie do zabawy i zabawy z przyjaciółmi, wszystko to zbudowane jest wokół wspinaczki i zjeżdżania przez obiekty o znanych motywach. Motywy takie jak domki z ogródkiem czy samochody pozwalają na niepowtarzalne przeżycia i tym razem to zabawa na miejscu kierowcy.

10 Produktów/y

Galwanizowane słupy utrzymują panele, hamaki i inne linowe konstrukcje, dzięki którym najłatwiej rozbudować plac zabaw. Pozwalają one również na elastyczność i zabawy twarzą w twarz oraz komunikację między maluchami.

Dla maluchów linia Multiplay™ to zaproszenie do zabawy, ale również wprowadzenie do podstawowych życiowych umiejętności. Kreatywna zabawa pomaga na rozwój umiejętności językowych jak również zachęca do kooperacji. Gdy dzieci się bawią wymyślają nowe zabawy w trakcie których muszą współpracować, aby uzyskać z nich jak najwięcej. Przez zabawę dzieci rozwijają umiejętności, które będą przydatne przez całe życie. 

Aby dowiedzieć się więcej o produktach i usługach KOMPAN, otwórz drzwi do świeżego powietrza i skontaktuj się z nami już dziś. 

Jak bardzo są samodzielne maluchy w trakcie zabawy na placu zabaw? 

Zabawa buduje charakter. Multiplay dla Maluchów od KOMPAN rozpoznają potrzebę rozwoju umiejętności społecznych młodych umysłów. Otwarty design pozwala dzieciom i dorosłym na korzystanie z poczucia bezpieczeństwa i wspólnej zabawy. Maluchy zaczynają rozumieć język od kilku słów aż po 500-900 słów w wieku 3 lat.

Jaka jest odpowiednia nawierzchnia dla placów zabaw przeznaczonych dla maluchów? 

W zasadzie może to być wszystko od piasku, ścinek drzewnych aż po trawę. Możliwa jest również nawierzchnia Flexotop™, która zapewnia bezpieczeństwo, ale niekoniecznie musi być potrzebna. Upadki są wkalkulowane w życie maluchów i ich rozwój.


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.