SIMPLY Play


Zabawa w trakcie pracy

Słowo „proste” to jedno z najbardziej znaczących słów w języku angielskim. Jego znaczenie rozciąga się od skromnego do genialnego. Proste Wieże zabawowe są skromne ze strony designu, ale bogate, jeżeli chodzi o ich koncepcje. Dzięki swojej elastyczności pozwalają na niekończące się możliwości zabawy. Prostota wież i ich małych ganków kusi młodych użytkowników, może przez swoją dostępność. Wspinaczki są krótkie i słodkie, ale nadal dostarczają emocji, gdy dzieci dotrą na szczyt widzą świat z wysokości dorosłych. Przedstawiliśmy 16 pomysłów, ale tak jak z pudełkiem z klockami, możliwości są nieskończone. Ostateczny wygląd zależy od Ciebie, oczywiście przy naszej pomocy. To naprawdę takie proste.

18 Produktów/y

Słupy wspierające wykonane są z drewna. Główne komponenty takie jak zjeżdżalnia, boki czy dach wykonane są z tereftalanu polietylenu (PET), to taki sam materiał jak ten wykorzystany przy produkcji butelek z wodą, które mogą zostać poddane recyklingowi. Materiał pozwala na różne opcje kolorystyczne takie jak klasyczna, naturalna i nowoczesna kombinacja kolorystyczna. 

Place zabaw na świeżym powietrzu są najlepszą i najbardziej wartościową formą dla rozwoju. Wydarzenia 2020 roku pokazały co oznacza żyć bez takiej możliwości. Jeżeli są jakiekolwiek plusy globalnej izolacji to zdanie sobie sprawy z tego co oznacza cieszenie się z życia na świeżym powietrzu i jaka jest waga świeżego powietrza dla zdrowia.Wartość placów zabaw jeszcze nigdy nie była tak dobrze rozumiana. Wartość placów zabaw jeszcze nigdy nie była tak dobrze rozumiana.

 

FAQ o wieżach Simply Play

Czy komponenty Simply Play mogą zostać poddane recyklingowi?

Tak, tak jak wszystkie elementy w KOMPAN są one rezultatem programu ochrony środowiska, która celuje w zerową emisję w trakcie produkcji oraz jeżeli chodzi o elementy wyprodukowane. Poddanie recyklingowi to bardzo długa perspektywa, jeżeli chodzi o produkty KOMPAN przez to, że używamy wytrzymałych komponentów z wieloletnią gwarancją. Notatka HPL i impregnowane słupy nie mogą zostać poddane recyklingowi… 

Czy mogę zamówić inne kolory? 

KOMPAN to producent placów zabaw i siłowni plenerowych. Z nami możesz być pewien, że Twój plac zabaw będzie bezpieczny i niesamowity. KOMPAN to gwarancja jakości i długotrwałości. KOMPAN Let's Play!


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.