MOMENTS Ships


Uwaga, awanturnicy i korsarze!

W trakcie rysowania zazwyczaj pierwszą rzeczą, którą rysują dzieci jest domek lub drzewo, ale z czasem zaczynają rysować statki. Nawet w oczach najmłodszych statek jest pojazdem przygód, baśni i zabawy. KOMPAN ma dwie „floty”, jedna to statki Robinia, która bazuje na niepowtarzalnym charakterze drewna, aby stworzyć ekspansywne możliwości zabawy, a druga to statki poniżej, które przeznaczone są dla młodszych majtków. 

Od kompaktowej Karaweli do mniejszych jednostek, dzieci wspinają się na pokład w poszukiwaniu pirackich przygód, wojaży po oceanie, które pochłoną całkowicie ich umysł. W trakcie zabawy dzieci rozwijają umiejętności komunikacji, widzą potrzebę współpracy, a każdy przepełniony baśniami ruch wzmacnia mięśnie i kości. Statki KOMPAN to wspaniała przygoda na morzu w niedalekiej okolicy.

7 Produktów/y

Statki zbudowane są z komponentów, które pozwalają na modyfikację i dostosowanie się do Twojego miejsca. Np. możesz ustawić najbardziej popularną zjeżdżalnie w miejscu przepełnionym słońcem lub ustawić statek tak, aby wskazywał najbardziej atrakcyjny kierunek.

Kreatywna zabawa pomaga rozwijać umiejętności językowe, ale również zachęca do kooperacji. Kiedy dzieci się bawią planują nowe zabawy i zdają sobie sprawę, że najlepsza zabawa to wspólna zabawa. Przez zabawę dzieci rozwijają swoje umiejętności, które są przydatne w trakcie całego ich życia. 

Place zabaw na świeżym powietrzu są najlepszą i najbardziej wartościową formą dla rozwoju. Wydarzenia 2020 roku pokazały co oznacza żyć bez takiej możliwości. Jeżeli są jakiekolwiek plusy globalnej izolacji to zdanie sobie sprawy z tego co oznacza cieszenie się z życia na świeżym powietrzu i jaka jest waga świeżego powietrza dla zdrowia.

Aby dowiedzieć się więcej o produktach i usługach KOMPAN, otwórz drzwi do świeżego powietrza i skontaktuj się z nami już dziś.

FAQ o statkach na placach zabaw

Czy statki jako plac zabaw dostępnę są tylko na wybrzeżu? 

Z całą pewnością nie. Poczucie ekscytacji w trakcie pirackiej przygody nie kończy się na wybrzeżu. To trochę podobny przypadek do stworzenia parku z motywem kosmicznym zaraz przy bazie kosmicznej. 

Czy są dostępne inne projekty statków niż te w broszurze?

 

 

Nie. Statki zbudowane są z części, które mogą być dostosowane przez kolor, długość czy aktywności. KOMPAN zbudował reputację na słuchania klientów i obserwacji w jaki sposób dzieci lubią się bawić.

Zdecydowaliśmy się na statek, ile będziemy musieli czekać na KOMPAN? 

Przesyłka jest gotowa do wysyłki w 20 dni roboczych. Potem instalacja i Wasz wymarzony plac zabaw jest gotowy!


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.