STORY MAKERS™


Wyobraźnia niezna granic

Dzieci uwielbiają dobrą opowieść. Karmią się tym co widzą, ich głodna wyobraźnia działa cały czas, tworząc naturalną dociekliwość, która będzie paliwem chęci nauki w przyszłości. Place zabaw STORY MAKERS™ to jedno wielkie zaproszenie do stymulacji umysłów i ciał, rozwoju umiejętności motorycznych oraz poznawczych.

Iskrą opowieści i zabawy w odgrywanie ról może być otoczenie, które może przyjąć motyw dżungli lub oceanu, warsztatu czy sklepu, pałacu czy fortecy. Nieważne jaki motyw siłą STORY MAKERS™ są silne kolory, przyjazne kształty i znane tematy, które są tylko początkiem wielogodzinnej zabawy.

14 Produktów/y

Tak jak bajki mogą mieć różne zwroty akcji, STORY MAKERS™ są bardzo elastyczne. Zbudowane, aby wytrzymać próbę czasu, ale również by mogły się zmienić. Panele, które opowiadają jedną historię mogę być łatwo i tanio zmienione. To otwiera drogę do zupełnie nowej przygody. 

Place zabaw na świeżym powietrzu są najlepszą i najbardziej wartościową formą dla rozwoju. Wydarzenia 2020 roku pokazały co oznacza żyć bez takiej możliwości. Jeżeli są jakiekolwiek plusy globalnej izolacji to zdanie sobie sprawy z tego co oznacza cieszenie się z życia na świeżym powietrzu i jaka jest waga świeżego powietrza dla zdrowia.

 

FAQ O STORY MAKERS™

Dla jakiej grupy wiekowej są przeznaczone Story Makers? 

Wszystkie dzieci uwielbiają historię. Grupą wiekową Story Makers są maluchy, które stawiają swoje pierwsze samodzielne kroki. W wieku dwóch lat ich historię nie są całkowicie uformowane w początek, środek i zakończenie, ale tak czy inaczej dzieci będą czerpać jak najwięcej z zabawy oraz znanych i lubianych kształtów.

Jak dobieracie kształty i ich funkcje?

Dzieci upraszczają wszystko. Szukają komfortu i jedne z pierwszych rzeczy, które je przyciągną będą domki, drzewa, kwiaty czy samochody. Te motywy są centralnym punktem Story Makers™.

Jak stworzyć wyjątkowy plac zabaw? 

KOMPAN oferuje wiele wolnostojących tematycznych produktów jak zjeżdżalnie czy sprężynowce, które mogą zostać wykorzystane do projektu, aby stworzyć niesamowitą przestrzeń z miejscem dla wielu dzieci.

 

KOMPAN to producent placów zabaw i siłowni plenerowych. Nasze rozwiązania to gwarancja bezpieczeństwa, długotrwałości i wysokiej jakości. KOMPAN Let's Play! 


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.