THE SMART PLAYGROUND™ (Elektroniczny)


Baśnie Hansa Christiana Andersena

Żyjemy w innych czasach. Młode umysły zdają się funkcjonować znacznie szybciej niż wcześniej, jednakże młode nogi poruszają się znacznie mniej niż wcześniej. Ekran jako wabik wiedzie do potencjalnych szkód, który prowadzą do siedzącego trybu życia, który jest pełen komunikacji, ale bez interakcji twarzą w twarz. Klikniecie myszką, wychylenie pada, czy palec na ekranie te ważne elementy sukcesu w dzisiejszych czasach, ale nie zastąpią one ruchu i ekspresji na świeżym powietrzu.

A co jakbyśmy mogli połączyć technologię z aktywnością na świeżym powietrzu? Z placami zabaw Smart Playground™ możesz to zrobić. Czerpiąc inspirację od z jednego z najlepszych bajkopisarzy Hansa Christiana Andersena urządzenia mogą być wykorzystane jako indywidualne wolnostojące urządzenia lub z dodatkową wirtualną, interaktywną warstwą. Zabawa dostosowana do wieku ma silne podstawy stymulacji językowej i społecznych kontaktów.

Smart Playground™ pozwala dorosłym i dzieciom na dzielenie się doświadczeniami ze świata klasycznych baśni z morałem. Aspekty wizualne tych produktów to nie „Brzydkie Kaczątko”. Baśnie, które inspirowały i uczyły w 1840 są żywe i interaktywne w XXI wieku.

7 Produktów/y

KOMPAN to producent placów zabaw i siłowni plenerowych. Jesteśmy światowym liderem branży placów zabaw, daje Tobie to gwarancję i potwierdzenie jakości przez naszych klientów na całym świecie. KOMPAN to bezpieczne place zabaw, które są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W KOMPAN wiemy, że dobry plac zabaw nie może wykluczać nikogo z zabawy! KOMPAN Let's Play!


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.