Zamki


Przygotować wieże, obsadzić mury obronne!

Prawdopodobnie nie ma tak jednostronnego motywu jak zamki lub takiego który jest tak przepełniony przygodami. Na moment jesteś królem lub królową, młodą damą czy rycerzem w świecącej zbroi, atakującym lub obrońcą. Prawdziwe zamki są zbudowane, aby pokazać bogactwo, siłę oraz chronić przed atakiem. W gamie zamków KOMPAN znajduje się dwanaście produktów, na każdym poziomie dzieci znajdą szansę na niesamowitą przygodę i zabawę. Zamki rozwijają zabawę w odgrywanie ról w eksplorację i ekscytację. Przez lochy do najwyższych wież, przez miejsca do wspinaczki do zabawy w chowanego oraz co najważniejsze do poszukiwaniu smoka.

9 Produktów/y

Bilet do przygody, zamki KOMPAN są zbudowane tak, że mogą być dostosowane do danego miejsca i powiększone. Idealne rozwiązanie, aby wpasować się w budżet i odświeżyć dane miejsce. Od pojedynczej wieży Twój plac zabaw może się rozwinąć dzięki dodatkowym murom czy bramom.

Zabawa na świeżym powietrzu oferuje najlepsze i najbardziej wartościowe formy aktywności. Wydarzenia 2020 roku pokazały co oznacza żyć bez takiej możliwości. Jeżeli są jakiekolwiek plusy globalnej izolacji to zdanie sobie sprawy z tego co oznacza cieszenie się z życia na świeżym powietrzu i jaka jest waga świeżego powietrza dla zdrowia.  Wartość placów zabaw jeszcze nigdy nie była tak dobrze rozumiana.

Linia zamków to zaproszenie do zabawy, ale również wprowadzenie do podstawowych życiowych umiejętności. Kreatywna zabawa pomaga na rozwój umiejętności językowych jak również zachęca do kooperacji. Gdy dzieci się bawią wymyślają nowe zabawy w trakcie których muszą współpracować, aby uzyskać z nich jak najwięcej. Przez zabawę dzieci rozwijają umiejętności, które będą przydatne przez całe życie. 

Aby dowiedzieć się więcej o produktach i usługach KOMPAN, otwórz drzwi do świeżego powietrza i skontaktuj się z nami już dziś.

Zamki czy statki? Co powinienem wybrać? 

Obie opcje oferują niekończące się możliwości zabawy. Zapytaj dzieci, bo on są najlepszym papierkiem lakmusowym, który wskaże pożądany motyw. One tak jak wszystkie produkty KOMPAN są długotrwałe, więc myśl o nich przyszłościowo. Nieważne jakie są obecne trendy zamki i statki udowodniły, że są odporne na czas.

Jak wysokie są zamkowe wieże?

Standardowe wieże w zamkach KOMPAN MOMENTS mogą mieć nawet 4,7m. W nowej serii GIGANCI, Gigant Pałac niemalże podwaja tę liczbę ze swoimi 9m, ale to pałac nie forteca czyli zupełnie inna zabawa.

Jak stworzyć niepowtarzalny plac zabaw? 

KOMPAN oferuje wiele wolnostojących tematycznych produktów jak zjeżdżalnie czy sprężynowce, które mogą zostać wykorzystane do projektu, aby stworzyć niesamowitą przestrzeń z miejscem dla wielu dzieci.


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.