Balans & Wspinaczka


Urządzenia do balansu i wspinaczki - piękne swoją prostotą

Są wśród najbardziej podstawowych elementów placów zabaw, ale w kwestii rozwoju są jednymi z najważniejszych. W trakcie nawigowania przez stopnie lub przez trzy-metrowe belki, wymagana jest koncentracja i balans. Urządzenia do wspinaczki i balansu od KOMPAN to plac zabaw pozbawione motywów i kolorów są po prostu siłownią, które rozwijają umiejętności życiowe.

Balansu nie można nauczyć, ale można go rozwijać – jest on ważny w każdym aspekcie życia. Wspaniali piłkarze są często definiowani przez ich poczucie balansu, młoda matka niosąca swoje dziecko balansuje dla bezpieczeństwa swojego dziecka, starsza osoba polega na poręczach w trakcie wchodzenia i wychodzenia z windy. Wspinaczka rozwija inne umiejętności a wyniki tego są zaskakujące. Umiejętność czytania została połączona z potrzebą cross-koordynacji rąk i nóg w trakcie wspinaczki. Podstawowe urządzenia przepięknie proste.

Zainspiruj się naszymi produktami poniżej.

16 Produktów/y

W trakcie planowania placów zabaw, urządzenia balansu są spoiwem motywów i łącza jedną część placów zabaw z drugą. 

Urządzenia wolnostojące KOMPAN to wspaniały sposób na stworzenie ścieżki, która dopełnia lub tworzy idealny plac zabaw. Urządzenia wolnostojące to szeroki wybór wariacji stylu i przeznaczenia, ponieważ możesz wybierać z wielu materiałów bazowych. Urządzenia te zaczynają się od tradycyjnych zjeżdżalni i huśtawek, ale możesz też wypatrzyć takie urządzenie jak zawsze dostarczająca emocje „tyrolka” lub inne urządzenia dla maluchów. 

Place zabaw na świeżym powietrzu są najlepszą i najbardziej wartościową formą dla rozwoju. Wydarzenia 2020 roku pokazały co oznacza żyć bez takiej możliwości. Jeżeli są jakiekolwiek plusy globalnej izolacji to zdanie sobie sprawy z tego co oznacza cieszenie się z życia na świeżym powietrzu i jaka jest waga świeżego powietrza dla zdrowia.

Aby dowiedzieć się więcej o produktach i usługach KOMPAN, otwórz drzwi do świeżego powietrza i skontaktuj się z nami już dziś. 

Jak wiemy czego potrzebujemy?

Nasi konsultanci znają nasze produkty na wylot. Po tym jak przejrzysz naszą stronę, skontaktuj się z nimi, a oni pomogą Ci znaleźć idealną kompozycję dostoswaną do Twoich potrzeb.

Czy możemy zaplanować plac zabaw, który zostanie zainstalowany fazami przez najbliższe kilka lat? 

Tak, oczywiście najłatwiej jest wybudować naraz plac zabaw, co oznacza brak zmartwień, ale myślenie perspektywiczne oraz nowe dodatki z czasem sprawiają, że miejsce ciągle jest nowe i atrakcyjne. Slot Egeskov, zamek w Danii opiera się na klasycznie zbudowanej historii. Długotrwałość placów zabaw KOMPAN oznacza, że ciągle mogą dodawać nowe funkcje. W Egeskov często zmieniają miejsce produktów KOMPAN i zastępują je nowymi.

Czy urządzenia muszą być nadzorowane? 

To pytanie, które może być odpowiednie dla wielu sytuacji, a nawet większości sytuacji życiowych. Jeżeli wierzysz, że dzieci są zdolne do odpowiedzialnej jazdy na rowerze to będą również zdolne do samodzielnej zabawy. Z punktu widzenia kontuzji, urządzenia do balansu i wspinaczki nie są bardziej niebezpieczne niż jazda na rowerze, a zwłaszcza gdy nawierzchnią jest KOMPAN Flexotop™, która nie tylko wprowadza bezpieczeństwo, ale również kolor, design i dodatkowe możliwości zabawy.


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.