Huśtawki równoważne


Tradycja budzi się do życia

Huśtawki równoważne to tradycyjny element placów zabaw. Przez wieki była to podstawa balansowania na punkcie podparcia. Potem nastąpiły Sprężynowce. Szalona Kura to nie huśtawka równoważna, ale zespół designu KOMPAN natychmiastowo zauważył, że sprężyna może być punktem podparcia, zwłaszcza gdy użyje się więcej niż jedną. Huśtawki równoważne KOMPAN bazują na dwóch, trzech a nawet czterech zakotwiczonych sprężyn, które tworzą ruch, który nie jest tylko ograniczony tylko bujania w przód-tył.

Dodatkowo dwa produkty odchodzą o tradycji związanej z huśtawkami równoważnymi, w tym przypadku to Huśtawka z Oponą oraz Csaw. 

17 Produktów/y

Poza tym, że są naprawdę proste, huśtawki równoważne zapewniają ważny rozwój umiejętności. Ekscytacja płynąca ze wspólnego bujania z przyjacielem lub z małą grupą przyjaciół wpływa na społeczne umiejętności oraz jest to trening siły mięśni i umiejętności motorycznych. Gama produktów KOMPAN rozszerza potencjalne aktywności, rozwija umiejętność nawiązywania przyjaźni w trakcie zabawy w grupach oraz pozwala wszystkim dzieciom niezależnie od umiejętności dziecka. 

Place zabaw na świeżym powietrzu są najlepszą i najbardziej wartościową formą dla rozwoju. Wydarzenia 2020 roku pokazały co oznacza żyć bez takiej możliwości. Jeżeli są jakiekolwiek plusy globalnej izolacji to zdanie sobie sprawy z tego co oznacza cieszenie się z życia na świeżym powietrzu i jaka jest waga świeżego powietrza dla zdrowia.

Aby dowiedzieć się więcej o produktach i usługach KOMPAN, otwórz drzwi do świeżego powietrza i skontaktuj się z nami już dziś. 

KOMPAN to bezpieczne place zabaw odpowiednio dostosowane do potrzeb danej grupy wiekowej czy też grupy użytkowników. KOMPAN to gwarancja bezpieczeństwa, wysokiej jakości i ekscytującej zabawy. KOMPAN Let's Play! 

 

Od czego zacząć? 

Znalezienie właściwego produktu z naszej szerokiej gamy produktów to tylko początek. Nasz doświadczony i kompetentny zespół obsługi klienta pomoże Ci zmienić Twoje pomysły w wyjątkowy plac zabaw. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz otrzymać wycenę.

Jak wytrzymałe są sprężyny wspierajace huśtawkę równoważną?

Sprężynowce od KOMPAN są zaprojektowane w taki sposób, aby poruszać się jak huśtawki równoważne dla wielu osób. Wyjątkowo zaprojektowane uchwyty z PA6 są przymocowane przy użyciu stali nierdzewnej co zapewnia bardzo bezpieczną zabawę. Sprężyny są czyszczone, mocowane i malowane proszkowo dla wysokiej wytrzymałości w każdym klimacie. 

Czy huśtawka trójkątna z trzema siedziskami potrzebuje trójki dzieci, żeby funkcjonowała poprawnie?

Jeżeli chodzi efektywność tak, ale to nie jest ich główna zaleta. Potrójna huśtawka równoważna rozwija umiejętność nawiązywania przyjaźni, pozwala na uniknięcie poczucia wykluczenia, które słowa „mój najlepszy przyjaciel” często powodują. Znajdzie się również niezmiernie kuszące czwarte miejsce – dziecko może stać na platformie. 

Jaka jest gwarancja na huśtawkę równoważną? 

Huśtawki równoważne KOMPAN są wyprodukowane z różnych materiałów. Z płyt EcoCore™ HDPE i galwanizowanych ogniowo stalowych części, które mają dożywotnią gwarancję na uszkodzenia produkcyjne. Sprężyny i inne ruchome części mają 5-letnią gwarancję.


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.