You&Me Siedzisko huśtawki

Siedzisko You&Me doda wiele godzin do rodzinnej zabawy: rodzice i dzieci mogą huśtać się razem, nauczyciele i uczniowie, starsze rodzeństwo z młodszym, wszyscy będą dzielić uczucie unoszenia się w trakcie wysokiego huśtania. Huśtanie poza tym, że jest to niesamowita zabawa, trenuje również system przedsionkowy maluchów oraz ich poczucie balansu i przestrzeni. Pozycja siedząca wzmacnia podstawowe mięsnie.  

Siedzisko dla maluchów ma duże dziury na nogi, aby zapewnić łatwy dostęp i zachęcić dzieci i dorosłych w ten sam sposób. Szeroki przedni uchwyt zapobiega wychyleniu się do przodu razem z dzieckiem. Ta funkcja zwiększa poczucie bezpieczeństwa u dzieci – oraz również u dorosłego. Z siedziskiem dla dorosłego, dziecko będzie miało rzadką możliwość huśtanie się oko w oko i obserwowania dorosłego pod różnym kątem. Dla społeczno-emocjonalnego budowanie relacji jest to niepowtarzalne doświadczenie. 


Wybierz wariant

SWING SEAT YOU & ME H:2.5

EN – RED/BLACK – SS CHAINS

SW990121-00


Numer produktu: SW990121

Typ produktu: Huśtawki

Grupa produktów: Wolnostojące Urządzenia do Zabawy

1+

Certyfikaty:

Karta produktu
Rzut z góry
Rysunek 2D
Rysunek 3D
CAD1
CAD2

No content yet


ZABAWĘ od KOMPAN

Mamy trzy cele: stworzyć reakcję WOW, która stymuluję chęć POZOSTANIA i przez zabawę fizyczną i poznawczą, prowadzimy do ROZWOJU – dowiedz się więcej w naszym video o zabawie. 

 

Realize your unique dream site

Through the expertise of dedicated experts in KOMPAN Design Studio, you can turn your dream site into a playmazing landmarks that just make people say - wow!

 

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section