Muzyka & Nauka - Wyposażenie


Dźwięk zabawy

Zabawa to nasz naturalny instynkt. Dziecko znajdzie kawałek liny i znajdzie 100 różnych sposobów na użytkowanie. Urządzenia Muzyka & Nauka od KOMPAN pozwalają na dowolną interpretację tego co dzieci chcą zagrać lub usłyszeć.

Z trafnie nazwanym Ruchomym Panelem dzieci mogą ustalać sobie wyzwania i rozwiązywać problemy. Kolejny panel to Panel Muzyczny, KOMPAN wykorzystuje ksylofon i ruchome membrany, gdy zostają one puszczone wysyłają dźwięki dookoła placu zabaw. W trakcie ćwiczeń, kombinacja dźwięków może stać się muzyką. Dodatkiem do paneli jest tablica magnetyczna lub tablica kredowa, pozwalają one dorosłym na dołączenie do zabawy i inspirowanie młodych umysłów. 

Zobacz wszystkie produkty

8 Produktów/y

W trakcie planowania placu zabaw muzyka i możliwości nauki są bardzo przydatne, aby motyw mógł wejść na wyższy poziom.

Urządzenia wolnostojące KOMPAN to wspaniały sposób na stworzenie ścieżki, która dopełnia lub tworzy idealny plac zabaw. Urządzenia wolnostojące to szeroki wybór wariacji stylu i przeznaczenia, ponieważ możesz wybierać z wielu materiałów bazowych. Urządzenia te zaczynają się od tradycyjnych zjeżdżalni i huśtawek, ale możesz też wypatrzyć takie urządzenie jak zawsze dostarczająca emocje „tyrolka” lub inne urządzenia dla maluchów.

Place zabaw na świeżym powietrzu są najlepszą i najbardziej wartościową formą dla rozwoju. Wydarzenia 2020 roku pokazały co oznacza żyć bez takiej możliwości. Jeżeli są jakiekolwiek plusy globalnej izolacji to zdanie sobie sprawy z tego co oznacza cieszenie się z życia na świeżym powietrzu i jaka jest waga świeżego powietrza dla zdrowia.  

Czy dzieci mogą zagrać melodie? 

Czy możesz wykonać jeden z siedmiu tonów, tak, ale nie mówimy tu o jakości Steinway. Dla dzieci różnica między tonami jest atrakcją samą w sobie, nie są one zainteresowane tworzeniem symfonii. Ale nikt nie wie jakie ziarna zostaną zasiane przez ręce, które będą tworzyć te dźwięki? Wolfgang Amadeus Mozart stworzył swoje pierwsze dzieło w wieku pięciu lat. To nie do pomyślenia, że dzisiaj Wolfgang musiałby czekać rok, aby zacząć się huśtać na Huśtawce GIGANT, która jest odpowiednia dla dzieci od lat 6. 

Potrzebujesz innych paneli zabawowych? 

KOMPAN posiada pełną gamę innych paneli zabawowych, które mogą być użyte jako produkty wolnostojące. Większość z nich jest zaprezentowana w naszym katalogu lub na naszej stronie. Skontaktuj się z naszym konsultantem zabawy, aby dowiedzieć się więcej.


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section