Panele play


Ten niewielki dodatek wniesie trochę nauki i trochę zabawy

Podczas swobodnej zabawy dzieci uczą się, podążając za swoim naturalnym instynktem, i w ten sposób rozwijają podstawowe umiejętności ludzkie.

Nauka przez zabawę zyskuje nowy wymiar dzięki panelom do zabawy firmy KOMPAN. Panele pomogą ukierunkować naukę dziecka na konkretne tematy.

Pozwalają one dorosłym przyłączyć się do zabawy i wyznaczyć kierunek nauki dzieci. Opiekunowie mogą rysować na tablicach, wspólnie grać na panelach muzycznych lub sadzić nasionka w rabacie na warzywa i obserwować ich wzrost.

Panele do zabawy firmy KOMPAN pozwalają zaprojektować obszar nauki zgodny z Twoją wizją.

8 Produktów/y

W trakcie planowania placu zabaw muzyka i możliwości nauki są bardzo przydatne, aby motyw mógł wejść na wyższy poziom.

Urządzenia wolnostojące KOMPAN to wspaniały sposób na stworzenie ścieżki, która dopełnia lub tworzy idealny plac zabaw. Urządzenia wolnostojące to szeroki wybór wariacji stylu i przeznaczenia, ponieważ możesz wybierać z wielu materiałów bazowych. Urządzenia te zaczynają się od tradycyjnych zjeżdżalni i huśtawek, ale możesz też wypatrzyć takie urządzenie jak zawsze dostarczająca emocje „tyrolka” lub inne urządzenia dla maluchów.

Place zabaw na świeżym powietrzu są najlepszą i najbardziej wartościową formą dla rozwoju. Wydarzenia 2020 roku pokazały co oznacza żyć bez takiej możliwości. Jeżeli są jakiekolwiek plusy globalnej izolacji to zdanie sobie sprawy z tego co oznacza cieszenie się z życia na świeżym powietrzu i jaka jest waga świeżego powietrza dla zdrowia.  

Czy dzieci mogą zagrać melodie? 

Czy możesz wykonać jeden z siedmiu tonów, tak, ale nie mówimy tu o jakości Steinway. Dla dzieci różnica między tonami jest atrakcją samą w sobie, nie są one zainteresowane tworzeniem symfonii. Ale nikt nie wie jakie ziarna zostaną zasiane przez ręce, które będą tworzyć te dźwięki? Wolfgang Amadeus Mozart stworzył swoje pierwsze dzieło w wieku pięciu lat. To nie do pomyślenia, że dzisiaj Wolfgang musiałby czekać rok, aby zacząć się huśtać na Huśtawce GIGANT, która jest odpowiednia dla dzieci od lat 6. 

Potrzebujesz innych paneli zabawowych? 

KOMPAN posiada pełną gamę innych paneli zabawowych, które mogą być użyte jako produkty wolnostojące. Większość z nich jest zaprezentowana w naszym katalogu lub na naszej stronie. Skontaktuj się z naszym konsultantem zabawy, aby dowiedzieć się więcej.


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.