Sprężynowce


Bujanie, bujanie i jeszcze raz bujanie

Mówili, że to szaleństwo, ale nie było to nic innego niż wariactwo. Szalona Kura to wynalazek KOMPAN, który zaczął rewolucję placów zabaw. Jak wiele wspaniałych pomysłów, sprężynowce są naprawdę proste. Jedna niesamowicie wytrzymała, elastyczna, stalowa spirala, bezpieczne osadzona w fundamencie była inspiracją dla „klasyka” placów zabaw. Bardzo częsta kopiowana, nigdy nie ulepszona. 

Dzieci cały czas mają kontrolę nad sprężyną, ale niezależnie od tego czy jest to Kangur, Smok czy Skuter to i tak jest to przygoda, która rozwija samodzielność i daje możliwość pokazania swoich możliwości „patrz co potrafię”. Nie zawsze sprężynowce to samodzielna zabawa, na Lilii Wodnej dzieci mogą się bawić w czwórkę oraz dzielić się emocjami i rywalizować. 

Od 1970 Szalona Kura i rodzina sprężynowców nie przestała się rozrastać, dzisiaj mamy ponad 30 możliwości znanego motywu bujania się. 

Kliknij poniżej, aby zobaczyć kilka naszych szalonych pomysłów:

31 Produktów/y

W trakcie planowania placów zabaw, Sprężynowce są najbardziej uniwersalną opcją. Pasują praktycznie wszędzie, jedyną decyzją jaką musisz podjąć to to w którą stronę dzieci mają siedzieć, aby pozwolić im na patrzenie w stronę ławki, gdzie siedzi mama lub tata lub w odwrotnym kierunku, aby mogły patrzeć na wszystkie możliwości placu zabaw. 

Place zabaw na świeżym powietrzu są najlepszą i najbardziej wartościową formą dla rozwoju. Wydarzenia 2020 roku pokazały co oznacza żyć bez takiej możliwości. Jeżeli są jakiekolwiek plusy globalnej izolacji to zdanie sobie sprawy z tego co oznacza cieszenie się z życia na świeżym powietrzu i jaka jest waga świeżego powietrza dla zdrowia.  

KOMPAN to producent placów zabaw i siłowni plenerowych. Nasze urządzenia zabawowe są bezpieczne, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych i ekscytujące. KOMPAN to gwarancja zadowolenia dzieci i dorosłych! KOMPAN Let's Play!

Jak zacząć?

Znalezienie właściwego produktu z naszej szerokiej gamy produktów to tylko początek. Nasz doświadczony i kompetentny zespół obsługi pomoże Ci zmienić Twoje pomysły w wyjątkowy plac zabaw. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz otrzymać wycenę.

 

FAQ

Kto wynalazł sprężynowce? 

Autorem sprężynowców był artysta rzeźbiarz Tom Lindhardt. W 1970 sprężynowce stały się jednym z pierwszych produktów KOMPAN, firma narodziła się z obserwacji dzieci i tym jak przyciąga je kształt oraz kolory produktów. Szalona Kura była pierwsza i dlatego jest ikoną placów zabaw. Dzisiaj mamy 31 produktów bazujących na zasadzie jednej sprężyny. 

Czy sprężynowce są tylko i wyłącznie dla jednego dziecka?

Szalona Kura była zaprojektowana dla jednej osoby, ale rodzina Sprężynowców rozrosła się, aby dać możliwość wspólnego bujania się dwóch a nawet trzech a nawet czterech osób w tym samym czasie. 

Jak wytrzymałe są sprężyny?

Sprężynowce od KOMPAN są zaprojektowane w taki sposób, aby poruszać się jak huśtawki równoważne dla wielu osób. Wyjątkowo zaprojektowane uchwyty z PA6 są przymocowane przy użyciu stali nierdzewnej co zapewnia bardzo bezpieczną zabawę. Sprężyny są czyszczone, mocowane i malowane proszkowo dla wysokiej wytrzymałości w każdym klimacie. 


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.