Supernova, karuzele i spinners


Zakręceni

Całkowicie normalną potrzebą dla dzieci jest kręcenie się. Nawet bez urządzeń, dzieci uwielbiają kręcić się i dostać zawrotów głowy. Spinners i karuzele to idealne rozwiązania dla fizycznego rozwoju, wzmacniania mięśni i kości. Kręcenie się rozwija również układ nerwowy w zupełnie nowym kierunku. Ponadto przez ten prosty ruch umiejętność balansu i inne kluczowe umiejętności rozwijają się.

Szeroka gama produktów od przeznaczonych do stania na nich Spica i Supernova do siedzących Spinner Bowl, urządzenia te pozwalają na różne aktywności, ale również kreują okazję na społeczne interakcje oraz rozwijają życiowe umiejętności takie jak nawiązywanie przyjaźni czy dzielenie się z innymi.

31 Produktów/y

Urządzenia wolnostojące KOMPAN to wspaniały sposób na stworzenie ścieżki, która dopełnia lub tworzy idealny plac zabaw. Urządzenia wolnostojące to szeroki wybór wariacji stylu i przeznaczenia, ponieważ możesz wybierać z wielu materiałów bazowych. Urządzenia te zaczynają się od tradycyjnych zjeżdżalni i huśtawek, ale możesz też wypatrzyć takie urządzenie jak zawsze dostarczająca emocje „tyrolka” lub inne urządzenia dla maluchów. 

Place zabaw na świeżym powietrzu są najlepszą i najbardziej wartościową formą dla rozwoju. Wydarzenia 2020 roku pokazały co oznacza żyć bez takiej możliwości. Jeżeli są jakiekolwiek plusy globalnej izolacji to zdanie sobie sprawy z tego co oznacza cieszenie się z życia na świeżym powietrzu i jaka jest waga świeżego powietrza dla zdrowia.  

Aby dowiedzieć się więcej o produktach i usługach KOMPAN, otwórz drzwi do świeżego powietrza i skontaktuj się z nami już dziś. 

KOMPAN to producent niesamowitych placów zabaw i siłowni plenerowych. Jako światowy lider rynku placów zabaw staramy się, aby każdy nas produkt rozwijał dziecięce umiejętności i dawał im jak najwięcej korzyści. W KOMPAN pamiętamy, że plac zabaw nie może wykluczać nikogo! Dlatego nasze place zabaw są inkluzywne i przystosowane do potrzeb każdego dziecka. KOMPAN Let's Play!

FAQ

W jakim wieku zabawa zaczyna sprawiać przyjemność dzieciom? 

Gama produktów KOMPAN zaczyna się od momentu, w którym dzieci mogą raczkować. Maluchy są przyciągane jasnymi kolorami i powolną realizacją, że znają te obiekty z codziennego życia. 

Jak zacząć?

Znalezienie właściwego produktu z naszej szerokiej gamy produktów to tylko początek. Zachęcamy Cię do kliknięcia i zainspirowania się placami zabaw, któe zamontowaliśmy na całym świecie. Nasz doświadczony i kompetentny zespół obsługi klienta pomoże Ci zmienić Twoje pomysły w wyjątkowy plac zabaw. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz otrzymać wycenę.

Jakich łożysk używacie?

Silną częścią historii KOMPAN są dynamiczne produkty, które wyglądają jak arcydzieła. Każdy produkt jest starannie zaprojektowany, aby mógł służyć przez wiele lat na świeżym powietrzu. Każdy z produktów ma specjalnie zaprojektowany całkowicie zamknięty system łożysk, które są dostosowane tak, aby spełniać wymagania obciążenia danego produktu.

 


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.