Flexus

Flexus przemawia do nastolatków w niezwykły sposób. Poprzez swoje kołyszące ruchy zapewnia natychmiastowe fizyczne reakcje, które nastolatkowie tak bardzo lubią. Stojąc na podnóżku, trzymając się pomocnych poręczy czy kołysząc dolną część ciała, nastolatkowie ćwiczą podstawy zdolności motorycznych: zwinność, balans i koordynacja. Poczucie równowagi jest podstawą innych umiejętności motorycznych. W latach dojrzewania jest to niezwykle ważne, gdyż poczucie równowagi wymaga dodatkowego wysiłku. Flexus zapewnia trening poczucia równowagi i zwinności w formie zabawy. Ruchy naśladują ruchy podczas jazdy na nartach i ćwiczą nogi oraz mięśnie rdzenia i górnej części ciała.  Nastolatkowie dodatkowo biorą udział w wielu pozytywnych konkurencjach, ucząc się nowych umiejętności i ćwicząc umiejętność negocjacji i wymieniania się rolami. 


Wybierz wariant

FLEXUS

90 CM IN-GROUND ANCHORING

GXY919000-3717

FLEXUS - LUNA

SURFACE

GXY919000-5017


Numer produktu: GXY919

Typ produktu: Supernova, karuzele i spinners

Grupa produktów: Wolnostojące Urządzenia do Zabawy

6+

Certyfikaty:

Karta produktu
Widok z boku
Rzut z góry
Rysunek 2D
Rysunek 3D
Animacja
Animacja
Certyfikat TUEV - EN
Certyfikat TUEV - DE
Certyfikat TUEV - ES
Certyfikat TUEV - FR
CAD1
CAD2
COM_REDSHOPB_FILE_GXY919

No content yet


ZABAWĘ od KOMPAN

Mamy trzy cele: stworzyć reakcję WOW, która stymuluję chęć POZOSTANIA i przez zabawę fizyczną i poznawczą, prowadzimy do ROZWOJU – dowiedz się więcej w naszym video o zabawie. 

 

Realize your unique dream site

Through the expertise of dedicated experts in KOMPAN Design Studio, you can turn your dream site into a playmazing landmarks that just make people say - wow!

 

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section