Karuzela Tipi

WOW! Kręcąca się płyta Karuzeli Tipi wywołuje u dzieci śmiech z radości: wiruje, wywołuje motyle w brzuchu oraz posiada wystarczająco miejsca dla kilku znajomych. Sprawia to, że dzieci ciągle wracają, aby pobawić się jeszcze więcej. Atrakcyjność dla dzieci pod względem społecznym jest oczywista: można być aktywnym i blisko siebie. Znajduje się miejsce dla większej ilości przyjaciół, którzy mogą siedzieć, stać czy nawet leżeć. Trenowane są umiejętności obrotowe i współpraca. Czynności fizyczne i ćwiczenie obracania się są głównymi czynnikami zabawy. Obracanie się trenuje poczucie równowagi, które jest podstawą dla wszystkich innych umiejętności. Dobrze wyćwiczone poczucie równowagi pomaga dzieciom poruszać się po świecie w sposób bezpieczny, np. zapobiega upadkom podczas aktywnej zabawy. Wpływa również pozytywnie na zdolność siedzenia w bezruchu i koncentracji. Karuzela Tipi jest ważną i responsywną aktywnością dla zabawy oraz aktywnego odpoczynku. 


Wybierz wariant

TIPI CAROUSEL - DARK BLUE

INGROUND

ELE400064-3717BL

TIPI CAROUSEL - DARK BLUE

SURFACE

ELE400064-3017BL


Numer produktu: ELE400064

Typ produktu: Supernova, karuzele i spinners

Grupa produktów: Wolnostojące Urządzenia do Zabawy

4+

Certyfikaty:

Karta produktu
Widok z boku
Rzut z góry
Rysunek 2D
Rysunek 3D
Certyfikat TUEV - DE
Certyfikat TUEV - EN
Certyfikat TUEV - ES
Certyfikat TUEV - FR
COM_REDSHOPB_FILE_EN_PLANDRAWING_PICTURE
COM_REDSHOPB_FILE_EN_SIDEDRAWING_PICTURE
CAD1
CAD2

No content yet


ZABAWA od KOMPAN

Mamy trzy cele: stworzyć reakcję WOW, która stymuluję chęć POZOSTANIA i przez zabawę fizyczną i poznawczą, prowadzimy do ROZWOJU – dowiedz się więcej w naszym video o zabawie. 

 

WYOBRAŹNIA ZAMIENIONA W RZECZYWISTOŚĆ

Przez ekspertyzę dedykowanych ekspertów ze Studia Designu KOMPAN, KOMPAN pomaga zmienić najdzikszy pomysł Twojej wyobraźni w niesamowitą krainę zabawy, która sprawi, że ludzie powiedzą – wow!

 

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section