Rock-it

Rock-it jest wspaniałym i zachęcającym do współpracy urządzeniem przeznaczonym dla starszych dzieci. Ma miejsce do zabawy dla wielu osób na raz i jest wielokrotnie używany przez nastolatków. Jest zaprojektowany w sposób, który zmusza jego użytkowników do współpracy i utrzymania kontaktu wzrokowego, a także kontaktu fizycznego w celu poruszania platformy. Skuteczny uchwyt na górnej części centralnej belki pozwala na pewny chwyt, zachęcając dzieci do używania mięśni górnej części ciała, które są często niedostatecznie wykorzystywane u starszych dzieci, które siedzą nieruchomo. Dodatkowo nogi i mięśnie rdzenia są testowane poprzez przyciąganie i odpychanie w celu wprawienia Rock-it w ruch. Nastolatkowie kochają porównywać się i konkurować w przyjazny sposób, stymulując negocjacje, pracę zespołową i zdolność do zarówno wygrywania jak i przegrywania.


Wybierz wariant

ROCK-IT - LUNA

SURFACE

GXY934000-3017

ROCK-IT - LUNA

INGROUND 90CM

GXY934000-3717


Numer produktu: GXY934

Typ produktu: Supernova, karuzele i spinners

Grupa produktów: Wolnostojące Urządzenia do Zabawy

6+

Certyfikaty:

Karta produktu
Widok z boku
Rzut z góry
Rysunek 2D
Rysunek 3D
Animacja
Animacja
Animacja
Certyfikat TUEV - DE
Certyfikat TUEV - EN
Certyfikat TUEV - ES
Certyfikat TUEV - FR
CAD1
CAD2

No content yet


ZABAWĘ od KOMPAN

Mamy trzy cele: stworzyć reakcję WOW, która stymuluję chęć POZOSTANIA i przez zabawę fizyczną i poznawczą, prowadzimy do ROZWOJU – dowiedz się więcej w naszym video o zabawie. 

 

Realize your unique dream site

Through the expertise of dedicated experts in KOMPAN Design Studio, you can turn your dream site into a playmazing landmarks that just make people say - wow!

 

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section