Spinner Bowl

Szalone lub delikatne kręcenie się na zaokrąglonych kształtach karuzeli wywołuje radość dzieci w trakcie kręcenia raz za razem. Z łatwym dostępem do nachylonej kręcącej się misy wszystkie dzieci niezależnie od swoich umiejętności i wieku mogą wspólnie się bawić. Mała przestrzeń potrzebna do ustawienia obok siebie 2-3 Spinner Bowls zachęca do społeczno-emocjonalnej zabawy. Różnorodność możliwości kręcenia: siedząc w, siedząc na krawędzi, pchając, ciągnąć czy też stojąc w Spinner Bowl powoduje, że jest to fantastyczny produkt na wiele godzin zabawy. Nachylona misa pozwala dzieciom na dostosowanie prędkości kręcenia do ich ruchów ciała. Dzięki temu dzieci rozwijają umiejętność logicznego myślenia: dzieci kręcą się szybciej, gdy zwiną się w kulkę a wolniej, gdy wyciągną ręce i nogi. Spinner Bowl trenuje poczucie balansu co jest niezbędne do rozwoju podstawowych umiejętności koncentracji i spokojnego siedzenia w jednym miejscu. Pchając lub będąc pchanym dzieci rozwijają swoje umiejętności społeczno-emocjonalne takie jak czekanie na swoją kolej.


Wybierz wariant

SPINNER BOWL BLUE

SURFACE

ELE400024-3017BL

SPINNER BOWL BLUE

ELE400024-3717BL


Numer produktu: ELE400024

Typ produktu: Supernova, karuzele i spinners

Grupa produktów: Wolnostojące Urządzenia do Zabawy

4+

Certyfikaty:

Karta produktu
Widok z boku
Rzut z góry
Rysunek 2D
Rysunek 3D
Animacja
Animacja
Animacja
Animacja
Certyfikat TUEV - DE
Certyfikat TUEV - ES
Certyfikat TUEV - EN
Certyfikat TUEV - FR
CAD1
CAD2
Zdjęcie

No content yet


Podobne projekty

ZABAWĘ od KOMPAN

Mamy trzy cele: stworzyć reakcję WOW, która stymuluję chęć POZOSTANIA i przez zabawę fizyczną i poznawczą, prowadzimy do ROZWOJU – dowiedz się więcej w naszym video o zabawie. 

 

Realize your unique dream site

Through the expertise of dedicated experts in KOMPAN Design Studio, you can turn your dream site into a playmazing landmarks that just make people say - wow!

 

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section