JUMPER 95x95 CM

Skakanie na nowych „Jumpers” to najpopularniejsza aktywność na placu zabaw. Dzieci są zachwycone natychmiastową reakcją na ich ruchy, dlatego skaczą bez przerwy. Małe wymiary „Jumpers” sprawiają, że są one idealnym spoiwem placów zabaw łączac je w gotowe ścieżki. Dzięki temu perfekcyjnie pasują do zabaw takich jak „ziemia to lawa”. 

Skakanie to idealna aktywności do rozwoju umiejętności motorycznych takich jak balans, propriocepcja i rytm. W trakcie skakania wszystkie mięśnie są aktywne. Wskakiwanie i zeskakiwanie z „Jumpers” dodatkowo wzmacnia gęstość kości. Gęstość kości kształtuje się na całe życie głównie w trakcie lat dziecięcych, dlatego wzmacnianie kości jest niezwykle ważną aktywnością. Nie ma wiele zabawniejszych sposobów niż zrobienie tego na „Jumpers”. 

Wymiary: 145x145x44 cm


JUMPER 94X94 CM

TOTAL LXBXD: 145X145X37 CM

TPP30105


Numer produktu: TPP30105

Typ produktu: Urządzenia do skakania

Grupa produktów: Wolnostojące Urządzenia do Zabawy

5+

Certyfikaty:

Karta produktu
Widok z boku
Rzut z góry
Rysunek 2D
Rysunek 3D
CAD1
CAD2

No content yet


ZABAWĘ od KOMPAN

Mamy trzy cele: stworzyć reakcję WOW, która stymuluję chęć POZOSTANIA i przez zabawę fizyczną i poznawczą, prowadzimy do ROZWOJU – dowiedz się więcej w naszym video o zabawie. 

 

Realize your unique dream site

Through the expertise of dedicated experts in KOMPAN Design Studio, you can turn your dream site into a playmazing landmarks that just make people say - wow!

 

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section