ZABAWA Z PIASKIEM I WODĄ


Naturalna Zabawa

Z jakichś powodów zabawa z piaskiem i wodą sprawia nam niesamowitą przyjemność, zwłaszcza, gdy jesteśmy dziećmi. W świecie betonowych bloków i szybkiego tempa życia, doświadczenie sensoryczne takie jak to związane z wodą i piaskiem są okazją do zabawy i nauki w tym samym czasie. W parze - woda z piaskiem mają ogromny wpływ na rozwój umiejętności kreatywnych i poznawczych dziecka. Od poczucia spełnienia przy tworzeniu czegoś pochodzącego zupełnie z ich wyobraźni do sprawności brudnych rąk, które sprawiły, że to możliwe - to bardzo niepowtarzalne przeżycie. Produkty przedstawiające koncepty takie jak „Wodospad” czy „Fontanna Syreny” pomagają pobudzić wyobraźnię. 

Większość placów zabaw zachowuje się zgodnie ze swoim przeznaczeniem wymyślonym przez Studio Projektu KOMPAN, ale z piaskiem i wodą, rezultat zabawy każdego dnia jest dosłownie w rękach dzieci i ich głowach. To fascynująca platforma dla dzieci, które po raz pierwszy doświadczają zjawisk fizycznych oraz świetne pobudzenie wyobraźni. 

Jeżeli chcesz spełnić dziecięce marzenia, kliknij poniżej.

15 Produktów/y

Urządzenia wolnostojące KOMPAN to wspaniały sposób na stworzenie ścieżki, która dopełnia lub tworzy idealny plac zabaw. Urządzenia wolnostojące to szeroki wybór wariacji stylu i przeznaczenia, ponieważ możesz wybierać z wielu materiałów bazowych. Urządzenia te zaczynają się od tradycyjnych zjeżdżalni i huśtawek, ale możesz też wypatrzyć takie urządzenie jak zawsze dostarczająca emocje „tyrolka” lub inne urządzenia dla maluchów.

Place zabaw na świeżym powietrzu są najlepszą i najbardziej wartościową formą dla rozwoju. Wydarzenia 2020 roku pokazały co oznacza żyć bez takiej możliwości. Jeżeli są jakiekolwiek plusy globalnej izolacji to zdanie sobie sprawy z tego co oznacza cieszenie się z życia na świeżym powietrzu i jaka jest waga świeżego powietrza dla zdrowia.  

Zachęcamy Cię do kliknięcia i zainspirowania się niesamowitymi placami zabaw, które zainstalowaliśmy w różnych miejscach na całym świecie.

KOMPAN to producent placów zabaw i siłowni plenerowych o długiej historii. Bezpieczne place zabaw o wysokiej jakości to nasz znak rozpoznawczy. KOMPAN to gwarancja sukcesu Twoje projektu. KOMPAN Let's Play!

Czy można zmieniać urządzenia? 

Poprawny przepływ piasku i wody oznacza, że urządzanie muszą odpowiadać założeniom projektanta, jednakże inne elementy mogą zostać dopasowane w sposób jaki chcesz – w najlepszy sposób. 

Czy piasek i woda mają wpływ na inne strefy zabawy?

Piasek bardziej niż woda ma zdolność do zmiany położenia. Zwłaszcza, gdy uda się z Tobą do domu w Twoich butach czy kieszeniach i tak samo jest z placem zabaw – piasek może się rozprzestrzenić na cały plac zabaw. Jednakże decydując się na zabawę z piaskiem i wodą zazwyczaj nawierzchnią zabezpieczającą cały plac zabaw jest piasek. 

Jak zacząć? 

Znalezienie właściwego produktu z naszej szerokiej gamy produktów to tylko początek. Nasz doświadczony i kompetentny zespół obsługi klienta pomoże Ci zmienić Twoje pomysły w wyjątkowy plac zabaw. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz otrzymać wycenę.


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.