Zjazdy linowe


Król emocji

Nie ma innego takiego samego urządzenia na placu zabaw jak zjazd linowy. Zjazd wymaga przestrzeni, ale również zachęca do nieustannych przygód. To fizyczna zabawa, ale również spokojna. Nawet czekanie na swoją kolej rozwija umiejętności dziecka. W trakcie czekania na chwilę emocji, dzieci rozmawiając poprawiają swoje umiejętności społeczno-emocjonalne takie jak uwzględnianie innych czy czekanie na w kolejce. Zaraz potem następują emocje same w sobie, 25 metrowy emocjonujący zjazd taki sam jak w filmach, ale z zachowaniem wszystkich warunków bezpieczeństwa. Na koniec przychodzi moment na społeczną odpowiedzialność, dziecko musi sprawdzić, czy ktoś czeka i ewentualnie zwrócić siedzisko.

Często są to mocno indywidualne przeżycia, ale czasem, jeżeli naprawdę masz szczęście, dwa zjazdy linowe stoją obok siebie. Z przyjacielem na siedzisku zaraz obok, wyścig jest szansą na naukę zdrowej rywalizacji, aby umieć nauczyć się przegrywać najpierw trzeba się nauczyć jak być dobrym zwycięzcą.

Kliknij poniżej, aby wykonać pierwszy krok w kierunku zjazdów linowych.

5 Produktów/y

Urządzenia wolnostojące KOMPAN to wspaniały sposób na stworzenie ścieżki, która dopełnia lub tworzy idealny plac zabaw. Urządzenia wolnostojące to szeroki wybór wariacji stylu i przeznaczenia, ponieważ możesz wybierać z wielu materiałów bazowych. Urządzenia te zaczynają się od tradycyjnych zjeżdżalni i huśtawek, ale możesz też wypatrzyć takie urządzenie jak zawsze dostarczająca emocje „tyrolka” lub inne urządzenia dla maluchów. 

Aby dowiedzieć się więcej o produktach i usługach KOMPAN, otwórz drzwi do świeżego powietrza i skontaktuj się z nami już dziś. 

Czy zjazdy linowe są bezpieczne? 

Co to znaczy bezpieczny? Jako generator emocji zjazd linowy to element trudny do pobicia – to trochę „życie na krawędzi” z odrobiną niebezpieczeństwa i zagrożeń. Ocena ryzyka jest ważną częścią życia codziennego i dzięki zjazdom linowym przedstawiamy dzieciom potrzebę, aby przemyśleć swoje ograniczenia i ewentualne konsekwencje. Zjazd linowy jest niezwykle bezpieczny, ponieważ jest zrównoważony w bardzo staranny sposób z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. 

Czy potrzebuję wzniesienia/nasypu?

Zjazdy linowe od KOMPAN są dostępne dla miejsc z nasypami z dwoma takimi samymi wieżami, a dla płaskich powierzchni dodatkowym elementem są platformy startowe, aby zapewnić odpowiednie nachylenie. Aby dostać się na siedzisko KOMPAN oferuje wieże z długą rampą. Alternatywą jest nadwyżka ziemi, która może zostać użyta w trakcie instalacji jako nasyp dla dostępu do siedziska.


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.