Zjeżdżalnie


Ja chcę jeszcze raz

Nieważne, ile mają lat, dzieci uwielbiają dobry i szybki zjazd. W trakcie wizyty na placu zabaw, zjeżdżalnie są często pierwszym miejscem, do którego dzieci biegną i ostatnim przed powrotem do domu – „jeszcze raz, proszę!”. Zjeżdżanie trenuje poczucie przestrzenne, które wśród innych elementów jest ważne w codziennym poruszaniu się i trenowaniu poczucia balansu. Co więcej mięśnie tułowia też są wzmacniane w trakcie zjazdu.

Wolnostojące zjeżdżalnie KOMPAN oferują mnóstwo aktywności. Nieważne czy dziecko zjeżdża czy bawi się w chowanego pod zjeżdżalnią, wyobraźnia jest jedynym ograniczeniem. Wysokie panele oferują poczucie bezpieczeństwa i tworzą wspaniałe miejsce do obserwacji. Zjeżdżalnie na nasypie od KOMPAN są idealne, jeżeli chcesz zapobiec ryzyku upadku. Przewagą zjeżdżalni na nasypie nad innymi zjeżdżalniami jest interakcja, która zachodzi w trakcie zjazdu – jedno dziecko zjeżdża ze wzniesienia a drugie wbiega, żeby zrobić dokładnie to samo. 

Kliknij poniżej, aby pozjeżdzać

23 Produktów/y

Dla młodszych dzieci, wspinaczka na szczyt zjeżdżalni jest początkiem emocji. Pierwszy raz wymaga nowego poziomu odwagi, ale wspinaczka na szczyt zawsze jest nagrodzona niesamowitym zjazdem. Zjeżdżalnie, które są zainstalowane na nasypie wywołują inne emocje. Bliskość ziemi sprawia, że dzieci czują się jak na torze saneczkowym, zwłaszcza dlatego, że konstrukcja ta pozwala na dłuższą rynnę i dłuższe emocje. 

Ile kosztuje zjeżdżalnia od KOMPAN? 

Ceny naszych zjeżdżalni różnią się w zależności od typu, rozmiaru czy materiałów. Oferujemy wiele zjeżdżalni i dlatego cena będzie zależała od tego czego od nich oczekujesz. Nie wahaj się i zapytaj się ofertę cenową dla konkretnej zjeżdżalni dla Twojego placu zabaw.

Jaka jest najdłuższa zjeżdżalnia? 

Zjeżdżalnia na nasypie ma długość 2,87m, ale KOMPAN instalował zjeżdżalnie dostosowane do potrzeb o długości ponad 10 metrów…

Jakie są korzyści płynące ze zjeżdżalni KOMPAN? 

Zjeżdżalnie są tą chwilą emocji i są ważnym aspektem rozwoju umiejętności motorycznych. Dzieci trenują i poprawiają zręczność i balans w trakcie wspinaczki oraz koordynację i poczucie przestrzenne w trakcie zjazdu.

Zjeżdżalnie wymagają od młodszych dzieci przewidywania efektu „przyczyna & skutek” i rytmiki ruchu. Wysokość i długość zjeżdżalni trenują dziecięcą ocenę dystansu i prędkości. Wszystkie to to ważne umiejętności poznawcze kluczowe dla rozwoju we wczesnej fazie dzieciństwa. 

Czy zjeżdżalnie to zabawa tylko dla jednego dziecka?

Jak często widzisz grupę dzieci, które zjeżdżają wspólnie? W zasadzie zjeżdżalnie są przeznaczone dla jednej osoby, jednakże w młodszym wieku dzieci często zjeżdżają wspólnie, aby wzmocnić więzi. 


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.