Zamek Egeskov

Kultura, historia i rodzinna zabawa

Na wyspie Fionii znajduje się jeden z najlepiej zachowanych zamków z fosą w Europie. To miejsce kultury i historii zdołało stać się popularną atrakcją dla rodzin z dziećmi, mieszając zabytek kultury z elementami zabawy dla całej rodziny.    

Przez lata Hrabia Egeskov inwestował w urządzenia zabawowe, aby stworzyć miejsce dla rodzin z dziećmi. Stworzył on popularny Las Zabaw. Ogromny, zielony park z szeroką gamą urządzeń KOMPAN. Park to zabawa, ale i wyzwania dla dzieci w każdym wieku, nawet rodzice mogą dobrze się zmęczyć wchodząc na najwyższy w Danii COROCORD Spacenet. 

Zamek Egeskov został zbudowany w 1554 roku. Las Zabaw jest historią KOMPAN. Niektóre z urządzeń ukazują początki KOMPAN MOMENTSTM niektóre z tych urządzeń mają ponad 30 lat, a te nowsze pochodzą ze światowego bestsellera COROCORD Spacenet. 

Miejsce dla wszystkich do wspólnego aktywnego spędzania czasu

W Lesie Zabaw znajdziesz zabawę i wyzwania dla dzieci i dorosłych. Dzieci bawiące się tutaj rozwijają ważne życiowe umiejętności.

Plac zabaw na terenie Zamku Egeskov oferuje różnorodne produkty KOMPAN i dlatego tworzy wiele możliwości zabawy opartych na życiowych sytuacjach.  

Od porywającej wspinaczki na najwyższą linową sieć w królestwie Danii po godziny zabawy na statku pirackim, huśtawce w pięć stron, spinner bowls, zestawach do zabawy i labiryncie. 

Niezależnie od wieku każdy znajdzie coś dla siebie. Od maluchów po nastolatków – ten zamek to miejsce zabawy dla wszystkich. 

Zabawa Fizyczna

Zabawa Społeczno-Emocjonalna

Zabawa Poznawcza

Zabawa Kreatywna

Egeskov-supernova.jpg

Egeskov-climbing.jpg

Egeskov-toddler-spica.JPG

Egeskov-musicpanel.JPG

Egeskov-tunnel.JPG

Kiedy chcieliśmy odnowić nasz plac zabaw, zabraliśmy część już dostępnych produktów i stworzyliśmy kilka małych satelickich placów zabaw na około Egeskov. Wszystkie produkty, które wymieniliśmy funkcjonowały bez zarzutów nawet po 15 latach. Dopiero co zainstalowaliśmy 15 letni produkt przy naszej kawiarni. To niesamowite.  

Michael Ahlefeldt-Laurvig-Bille

Hrabia, Zamek Egeskov, Dania