Zoo Kopenhaga, Dania

Zamiana placu zabaw na plac zabaw Robinia, aby uzyskać niesamowity efekt

Potrzeba odwagi, aby zastąpić wszyscy kochają na coś zupełnie nowego. To właśnie się stało z tradycyjnym placem zabaw w kopenhaskim zoo. Wynikiem jest miejsce, które jest popularniejsze niż kiedykolwiek wcześniej i nie rywalizuje z główną atrakcją – zwierzętami. Nowy plac zabaw Organiczna Robinia stał się tak popularny, że wydłużono godziny otwarcia, a przez to znacznie zwiększył się zysk z karnetów rocznych i sprzedaż w okolicznych sklepikach. Dodatkowo rodzice mogą delektować się kawą w tym samym momencie mając swoje pociechy na oku. 

Najważniejszy jest rozwój

Wizyta w zoo ma to nauka i rozwój. Na placu zabaw Robinia ze zjeżdżalniami, spinners, torem przeszkód i wieloma innymi urządzeniami, dzieci zamiast tylko obserwować przechodzą do działania.  Dzieci mogą bawić się wodą w Tunelu Robinia z dwoma stołami. Piasek i woda to dwa proste materiały, które karmią dziecięcą wyobraźnie i kreatywność w każdym wieku. Różna struktura piasku wymieszanego z wodą zapewnia zabawę przez wiele godzin. 

Wyobraźnia pobudzona przez dźwięki i zapach egzotycznych zwierząt, które są w pobliżu. 

Design tego placu zabaw to przedłużenie tych doświadczeń, dzięki naturalnym strukturom Robinia, które wymieszane są z zakopanym w błocie Land Roverem. 

Fizyczna

Emocjonalna

Poznawcza

Kreatywna

Posłuchajmy co dzieci mają do powiedzenia

Posłuchajmy uczciwej opinii od prawdziwych ekspertów zabawy – dzieci! Porozmawialiśmy z dziećmi, aby wysłuchać ich opinii o nowym placu zabaw. Wygląda na to, że im się podoba. 

Dowiedz się więcej na temat w jaki sposób powstał plac zabaw

Kreatywność to podstawa procesu budowania placu zabaw. Zwłaszcza wtedy, gdy zmienia się stary legendarny plac zabaw, który był tam od zawsze. Posłuchaj co mówi na temat ekscytującego projektu Robinia w kopenhaskim zoo architekt. 

Dzieci są zachwycone i są naprawdę dla nas najważniejsze.

Christian Higraff

Dyrektor handlowy, Zoo w Kopenhadze

Zoo w Kopenhadze

Zelandia, Kopenhaga , Dania