Zoo Givskud, Dania

Plac zabaw Organiczna Wioska Robinia wprowadza naturę do zoo.

W tym przypadku produkty Organicznej Robinii były idealnym rozwiązaniem. Ten wspaniały plac zabaw w Zoo w Givskud jest niesamowitym miejscem, które przyciąga rodziny i tworzy kompletną wycieczkę łączącą zabawę z aktywnością fizyczną. 

Organiczna Robinia jest inspirowana kształtami natury i ma zachęcać do zabawy i ruchu. Zrobiona jest z drewna przyjaznego środowisku i wybudowana, aby przetrwać wiele lat. Miejsce to oferuje wiele przeżyć, które mają zainteresować i ekscytować dzieci naturą, w trakcie gdy rodzice mogą się zrelaksować i obserwować. Miejsce to zachęca dzieci do rozwijania ich zrozumienia natury, w momencie gdy się bawią i nawiązują znajomości w naturalnym środowisku. Ten unikalny plac zabaw, pozwolił stworzyć wspaniałe i wymagające miejsce dla rodzin odwiedzających Zoo w Givskud. 

PLAC ZABAW ORGANICZNA WIOSKA ROBINIA WPROWADZA NATURĘ DO ZOO

W trakcie poszukiwań nowych sposobów na rozrywkę swoich gości, ZOO w Givskud Dania zdecydowało się na stworzenie nowego placu zabaw. Szukali oni rozwiązania, które będzie spójne z naturą zoo i życiem zwierząt, które poruszają się swobodnie po parku. 

Fizyczna

Emocjonalna

Poznawcza

„Ten sposób tworzenia placów zabaw, wspiera rozwój językowy, emocjonalny i integracje – w szkole i w instytucjach, ale również w miejscach zamieszkania czy publicznych placach zabaw.”

Gitte Bossow

Konsultant Placów Zabaw

KOMPAN Denmark A/S

Zoo Givskud

Jutlandia, Givskud 7323, Dania